Zobacz przebieg linii na mapie
Trasa: |
---|
Nowy Bytom Huta Pokój - Odrodzenia - Katowicka - (Świętochłowice) Śląska - Wojska Polskiego - Katowicka - (Chorzów) Wolności - (> Chrobrego - Powstańców / Faski <) - Chorzów Rynek |
|
|
Zobacz przebieg linii na mapie
Trasa: |
---|
Nowy Bytom Huta Pokój - Odrodzenia - Katowicka - (Świętochłowice) Śląska - Wojska Polskiego - Katowicka - (Chorzów) Wolności - (> Chrobrego - Powstańców / Faski <) - Chorzów Rynek |
|
|