−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Chorzów Rynek
Przystanki:
Ruda Śląska
Chebzie Dworzec PKP
Chebzie Dworcowa
Świętochłowice
Lipiny Zakłady Silesia
Lipiny Targowisko
Lipiny Kościół
Piaśniki Skrzyżowanie
Piaśniki Kościół
Chropaczów Osiedle Na Wzgórzu
Chorzów
Chorzów Składowa
Chorzów Wodociągi
Chorzów Styczyńskiego
Chorzów Floriańska
Chorzów Miasto Dworzec PKP
Chorzów Rynek
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
T-11
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Chorzów Miasto Dworzec PKP
Kierunek:
Chorzów Rynek
Dni robocze
03:10
04:16
04:36
05:11
05:26
05:41
05:56
06:11
06:26
06:41
06:56
07:11
07:26
07:41
07:56
08:11
08:26
08:41
08:56
09:11
09:26
09:41
09:56
10:11
10:26
10:41
10:56
11:11
11:26
11:41
11:56
12:11
12:26
12:41
12:56
13:11
13:26
13:41
13:56
14:11
14:26
14:41
14:56
15:11
15:26
15:41
15:56
16:11
16:26
16:41
16:56
17:11
17:29
17:44
17:59
18:14
18:29
18:44
19:14
19:44
20:14
20:44
21:14
21:44
22:14
22:38
23:08
23:43
00:43
Soboty, niedziele i święta
03:10
04:16
04:44
05:14
05:44
06:14
06:44
07:14
07:44
08:14
08:44
09:11
09:41
10:11
10:26
10:41
10:56
11:11
11:26
11:41
11:56
12:11
12:26
12:41
12:56
13:11
13:26
13:41
13:56
14:11
14:26
14:41
14:56
15:11
15:26
15:41
15:56
16:11
16:26
16:41
16:56
17:11
17:26
17:41
17:56
18:11
18:26
18:41
18:56
19:11
19:26
19:41
19:56
20:14
20:44
21:14
21:44
22:14
22:38
23:08
23:43
00:43
Święta szczególne
03:10
04:16
04:44
05:14
05:44
06:14
06:44
07:14
07:44
08:14
08:44
09:14
09:44
10:14
10:44
11:14
11:44
12:14
12:44
13:14
13:44
14:14
14:44
15:14
15:44
16:14
16:44
17:14
17:44
18:14
18:44
19:14
19:44
20:14
20:44
21:14
21:44
22:14
22:38
23:08
23:43
00:43
Wigilia
03:10
04:16
04:44
05:14
05:44
06:14
06:44
07:14
07:44
08:14
08:44
09:14
09:44
10:14
10:44
11:14
11:44
12:14
12:44
13:14
13:44
14:14
14:44
15:14
15:44
16:11
16:44
17:44
18:44
19:44
20:44
21:44
22:38
Sylwester
03:10
04:16
04:44
05:14
05:29
05:44
06:14
06:29
06:44
07:14
07:29
07:44
08:14
08:29
08:44
09:14
09:29
09:44
10:14
10:29
10:44
11:14
11:29
11:44
12:14
12:29
12:44
13:14
13:29
13:44
14:14
14:29
14:44
15:14
15:29
15:44
16:14
16:44
17:14
17:44
18:14
18:44
19:14
19:44
20:14
20:44
21:14
21:44
22:14
22:38
zmiana czasu
02:10
04:16
04:44
05:14
05:44
06:14
06:44
07:14
07:44
08:14
08:44
09:11
09:41
10:11
10:26
10:41
10:56
11:11
11:26
11:41
11:56
12:11
12:26
12:41
12:56
13:11
13:26
13:41
13:56
14:11
14:26
14:41
14:56
15:11
15:26
15:41
15:56
16:11
16:26
16:41
16:56
17:11
17:26
17:41
17:56
18:11
18:26
18:41
18:56
19:11
19:26
19:41
19:56
20:14
20:44
21:14
21:44
22:14
22:38
23:08
23:43
00:43
Objaśnienia:
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się