−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Świętochłowice Mijanka
Przystanki:
Chorzów
Chorzów Rynek
Chorzów Miasto Dworzec PKP
Chorzów Truchana Szpital
Chorzów Strzelców Bytomskich
Chorzów Omańkowskiej
Chorzów Bałtycka
Świętochłowice
Świętochłowice Gazownia
Świętochłowice Mijanka
Świętochłowice Mijanka
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
T-17
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Chorzów Truchana Szpital
Kierunek:
Świętochłowice Mijanka
Dni robocze
04:10
04:25
04:43
04:53
05:05
05:20
05:35
05:50
06:05
06:20
06:35
06:50
07:05
07:20
07:35
07:50
08:05
08:20
08:35
08:50
09:05
09:20
09:35
09:50
10:05
10:20
10:40
11:00
11:20
11:35
11:50
12:05
12:20
12:35
12:50
13:05
13:20
13:35
13:50
14:05
14:20
14:35
14:50
15:05
15:20
15:35
15:50
16:05
16:20
16:35
16:50
17:05
17:20
17:40
18:00
18:20
18:35
19:00
19:20
19:35
19:52
20:20
20:52
21:20
21:35
21:52
22:20
22:51
23:16
23:46
00:28
01:18
02:23
03:18
Soboty, niedziele i święta
04:10
04:50
05:00
05:20
05:35
05:52
06:20
06:52
07:20
07:52
08:20
08:52
09:20
09:52
10:20
10:35
10:52
11:20
11:35
11:52
12:20
12:35
12:52
13:20
13:35
13:52
14:20
14:35
14:52
15:20
15:35
15:52
16:20
16:35
16:52
17:20
17:35
17:52
18:20
18:35
18:52
19:20
19:35
19:52
20:20
20:52
21:20
21:35
21:52
22:20
22:51
23:16
23:46
00:28
01:18
02:23
03:18
Święta szczególne
04:50
05:20
06:20
07:20
08:20
09:20
09:52
10:20
10:35
10:52
11:20
11:35
11:52
12:20
12:35
12:52
13:20
13:35
13:52
14:20
14:35
14:52
15:20
15:35
15:52
16:20
16:35
16:52
17:20
17:35
17:52
18:20
18:35
18:52
19:20
19:35
19:52
20:20
20:52
21:20
21:35
21:52
22:20
22:51
23:16
23:46
00:28
01:18
02:23
03:18
Wigilia
04:10
04:50
05:00
05:20
05:35
05:52
06:20
06:52
07:20
07:52
08:20
08:52
09:20
09:52
10:20
10:35
10:52
11:20
11:35
11:52
12:20
12:35
12:52
13:20
13:35
13:52
14:20
14:35
14:52
15:20
15:35
15:52
16:20
16:35
17:20
18:20
19:20
20:20
21:20
22:20
Sylwester
04:10
04:50
05:00
05:20
05:35
05:52
06:20
06:52
07:20
07:52
08:20
08:52
09:20
09:52
10:20
10:35
10:52
11:20
11:35
11:52
12:20
12:35
12:52
13:20
13:35
13:52
14:20
14:35
14:52
15:20
15:35
15:52
16:20
16:35
16:52
17:20
17:35
17:52
18:20
18:35
18:52
19:20
19:52
20:20
20:52
21:35
22:20
01:18
02:23
03:18
zmiana czasu
04:10
04:50
05:00
05:20
05:35
05:52
06:20
06:52
07:20
07:52
08:20
08:52
09:20
09:52
10:20
10:35
10:52
11:20
11:35
11:52
12:20
12:35
12:52
13:20
13:35
13:52
14:20
14:35
14:52
15:20
15:35
15:52
16:20
16:35
16:52
17:20
17:35
17:52
18:20
18:35
18:52
19:20
19:35
19:52
20:20
20:52
21:20
21:35
21:52
22:20
22:51
23:16
23:46
00:28
01:18
03:18
Objaśnienia:
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się