T-3
Przystanek:
Mikulczyce Tarnopolska
Kierunek:
Zabrze Plac Teatralny
Dni robocze
04:05
04:51
05:10
05:30
05:50
06:10
06:30
06:50
07:10
07:30
07:50
08:10
08:30
08:50
09:10
09:30
09:50
10:10
10:30
10:50
11:10
11:30
11:50
12:10
12:30
12:50
13:10
13:30
13:50
14:10
14:30
14:50
15:10
15:30
15:50
16:10
16:30
16:50
17:10
17:30
17:54
18:24
18:54
19:24
19:54
20:24
20:54
21:24
21:54
22:24
23:00
00:30
02:40
Soboty
04:05
04:51
05:10
05:30
05:50
06:10
06:30
06:50
07:10
07:30
07:50
08:10
08:30
08:50
09:10
09:30
09:50
10:10
10:30
10:50
11:10
11:30
11:50
12:10
12:30
12:50
13:10
13:30
13:50
14:10
14:30
14:50
15:10
15:30
15:50
16:10
16:30
16:50
17:10
17:30
17:54
18:24
18:54
19:24
19:54
20:24
20:54
21:24
21:54
22:24
23:00
00:30
02:40
Niedziele i święta
04:05
05:10
05:33
06:24
06:54
07:24
07:54
08:24
08:54
09:24
09:54
10:10
10:50
11:10
11:30
11:50
12:10
12:30
12:50
13:10
13:30
13:50
14:10
14:30
14:50
15:10
15:30
15:50
16:10
16:30
16:50
17:10
17:30
17:54
18:24
18:54
19:24
19:54
20:24
20:54
21:24
21:54
22:24
23:00
00:30
02:40
Wigilia
04:05
04:51
05:10
05:30
05:50
06:10
06:30
06:50
07:10
07:30
07:50
08:10
08:30
08:50
09:10
09:30
09:50
10:10
10:30
10:50
11:10
11:30
11:50
12:10
12:30
12:50
13:10
13:30
13:50
14:10
14:30
14:50
15:10
15:30
15:50
16:10
16:30
16:53
17:54
19:24
20:54
22:24
00:30
02:40
Sylwester
04:05
04:51
05:10
05:30
05:50
06:10
06:30
06:50
07:10
07:30
07:50
08:10
08:30
08:50
09:10
09:30
09:50
10:10
10:30
10:50
11:10
11:30
11:50
12:10
12:30
12:50
13:10
13:30
13:50
14:10
14:30
14:50
15:10
15:30
15:50
16:10
16:30
16:50
17:10
17:30
17:54
18:24
18:54
19:24
19:54
20:54
22:24
00:30
02:40
zmiana czasu
04:05
04:51
05:10
05:30
05:50
06:10
06:30
06:50
07:10
07:30
07:50
08:10
08:30
08:50
09:10
09:30
09:50
10:10
10:30
10:50
11:10
11:30
11:50
12:10
12:30
12:50
13:10
13:30
13:50
14:10
14:30
14:50
15:10
15:30
15:50
16:10
16:30
16:50
17:10
17:30
17:54
18:24
18:54
19:24
19:54
20:24
20:54
21:24
21:54
22:24
23:00
00:30
Objaśnienia:
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym