−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Chorzów Rynek
Przystanki:
Chorzów
Chorzów Batory Zajezdnia
Chorzów Batory Piekarska
Chorzów Batory Dworzec PKP
Chorzów Racławicka OPS
Klimzowiec Racławicka
Chorzów Racławicka
Chorzów DTŚ - BoWiD
Chorzów Cmentarz
Chorzów Hajducka
Chorzów ZUS
Chorzów Rynek
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
T-40
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Chorzów Batory Piekarska
Kierunek:
Chorzów Rynek
Dni robocze
03:54
04:34
04:45
05:00
05:15
05:30
05:45
06:00
06:15
06:30
06:45
07:00
07:15
07:30
07:45
08:00
08:15
08:30
08:45
09:00
09:15
09:30
09:45
10:00
10:15
10:30
10:45
11:00
11:15
11:30
11:45
12:00
12:15
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
18:15
18:30
18:53
19:28
19:58
20:28
20:58
21:28
21:58
22:28
22:58
23:26
23:56
00:56
Soboty, niedziele i święta
03:54
04:34
05:00
05:28
05:58
06:28
06:58
07:28
07:58
08:28
08:58
09:28
09:58
10:28
10:58
11:28
11:58
12:28
12:58
13:28
13:58
14:28
14:58
15:28
15:58
16:28
16:58
17:28
17:58
18:28
18:58
19:28
19:58
20:28
20:58
21:28
21:58
22:28
22:58
23:26
23:56
00:56
Święta szczególne
05:43
06:43
07:43
08:43
09:43
10:13
10:43
11:13
11:43
12:28
12:58
13:28
13:58
14:28
14:58
15:28
15:58
16:28
16:58
17:28
17:58
18:28
18:58
19:28
19:58
20:28
20:58
21:28
21:58
22:28
22:58
23:26
23:56
00:56
Wigilia
03:54
04:30
05:00
05:28
05:58
06:28
06:58
07:28
07:58
08:28
08:58
09:28
09:58
10:28
10:58
11:28
11:58
12:28
12:58
13:28
13:58
14:28
14:58
15:28
15:58
16:28
17:03
18:03
19:03
20:03
21:03
22:03
23:03
00:56
Sylwester
03:54
04:30
05:00
05:28
05:58
06:28
06:58
07:28
07:58
08:28
08:58
09:28
09:58
10:28
10:58
11:28
11:58
12:28
12:58
13:28
13:58
14:28
14:58
15:28
15:58
16:28
16:58
17:28
17:58
18:28
18:58
19:28
19:58
20:28
20:58
21:28
21:58
22:28
22:58
01:10
01:28
01:48
Objaśnienia:
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się