−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Chorzów Rynek
Przystanki:
Chorzów
Chorzów Batory Zajezdnia
Chorzów Batory Piekarska
Chorzów Batory Dworzec PKP
Chorzów Racławicka OPS
Klimzowiec Racławicka
Chorzów Racławicka
Chorzów DTŚ - BoWiD
Chorzów Cmentarz
Chorzów Hajducka
Chorzów ZUS
Chorzów Rynek
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
T-40
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Chorzów Cmentarz
Kierunek:
Chorzów Rynek
Dni robocze
04:05
04:45
04:56
05:12
05:27
05:42
05:57
06:12
06:27
06:42
06:57
07:12
07:27
07:42
07:57
08:12
08:27
08:42
08:57
09:12
09:27
09:42
09:57
10:12
10:27
10:42
10:57
11:12
11:27
11:42
11:57
12:12
12:27
12:42
12:57
13:12
13:27
13:42
13:57
14:12
14:27
14:42
14:57
15:12
15:27
15:42
15:57
16:12
16:27
16:42
16:57
17:12
17:27
17:42
17:57
18:12
18:27
18:42
19:05
19:40
20:10
20:40
21:10
21:40
22:10
22:40
23:09
23:37
00:07
01:07
Soboty, niedziele i święta
04:05
04:45
05:12
05:40
06:10
06:40
07:10
07:40
08:10
08:40
09:10
09:40
10:10
10:40
11:10
11:40
12:10
12:40
13:10
13:40
14:10
14:40
15:10
15:40
16:10
16:40
17:10
17:40
18:10
18:40
19:10
19:40
20:10
20:40
21:10
21:40
22:10
22:40
23:09
23:37
00:07
01:07
Święta szczególne
05:55
06:55
07:55
08:55
09:55
10:25
10:55
11:25
11:55
12:40
13:10
13:40
14:10
14:40
15:10
15:40
16:10
16:40
17:10
17:40
18:10
18:40
19:10
19:40
20:10
20:40
21:10
21:40
22:10
22:40
23:09
23:37
00:07
01:07
Wigilia
04:05
04:41
05:12
05:40
06:10
06:40
07:10
07:40
08:10
08:40
09:10
09:40
10:10
10:40
11:10
11:40
12:10
12:40
13:10
13:40
14:10
14:40
15:10
15:40
16:10
16:40
17:15
18:15
19:15
20:15
21:15
22:15
23:14
01:07
Sylwester
04:05
04:41
05:12
05:40
06:10
06:40
07:10
07:40
08:10
08:40
09:10
09:40
10:10
10:40
11:10
11:40
12:10
12:40
13:10
13:40
14:10
14:40
15:10
15:40
16:10
16:40
17:10
17:40
18:10
18:40
19:10
19:40
20:10
20:40
21:10
21:40
22:10
22:40
23:09
01:21
01:39
01:59
Objaśnienia:
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się