−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Chorzów Batory Zajezdnia
Przystanki:
Chorzów
Chorzów Rynek
Chorzów Estakada
Chorzów Pałac Ślubów
Chorzów Hajducka
Chorzów Dąbrowskiego
Chorzów Racławicka
Klimzowiec Racławicka
Chorzów Racławicka OPS
Chorzów Batory Dworzec PKP
Chorzów Batory Piekarska
Chorzów Batory Zajezdnia
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
T-40
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Chorzów Batory Dworzec PKP
Kierunek:
Chorzów Batory Zajezdnia
Dni robocze
03:12
04:23
04:32
04:45
05:00
05:16
05:31
05:46
06:01
06:16
06:31
06:46
07:01
07:16
07:31
07:46
08:01
08:16
08:31
08:46
09:01
09:16
09:31
09:46
10:01
10:16
10:31
10:46
11:01
11:16
11:31
11:46
12:01
12:16
12:31
12:46
13:01
13:16
13:31
13:46
14:01
14:16
14:31
14:46
15:01
15:16
15:31
15:46
16:01
16:16
16:31
16:46
17:01
17:16
17:31
17:46
18:01
18:16
18:31
19:01
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:27
00:11
Soboty, niedziele i święta
03:13
04:20
04:35
05:03
05:30
06:00
06:30
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:27
00:11
Święta szczególne
05:15
06:15
07:15
08:15
09:15
10:15
10:45
11:15
11:45
12:15
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:27
00:11
Wigilia
03:13
04:20
04:35
05:00
05:30
06:00
06:30
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:55
18:55
19:55
20:55
21:55
22:55
00:11
Sylwester
03:13
04:20
04:35
05:00
05:30
06:00
06:30
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
00:50
01:20
01:40
Objaśnienia:
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się