−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Łagiewniki Targowisko
Przystanki:
Świętochłowice
Lipiny Mijanka
Lipiny Bukowego
Chropaczów Szkoła
Chropaczów Ratusz
Chropaczów Lampego
Bytom
Łagiewniki Targowisko
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
T-47
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Lipiny Bukowego
Kierunek:
Łagiewniki Targowisko
Dni robocze
04:47
05:17
05:47
06:17
06:47
07:17
07:47
08:17
09:17
09:47
10:17
10:47
11:17
11:47
12:17
12:47
13:17
13:47
14:17
14:47
15:17
15:47
16:17
16:47
17:17
17:47
18:17
19:17
19:47
20:17
20:47
21:17
21:47
22:17
22:47
23:17
Soboty, niedziele i święta
04:47
05:17
05:47
06:17
06:47
07:17
07:47
08:17
09:17
09:47
10:17
10:47
11:17
11:47
12:17
12:47
13:17
13:47
14:17
14:47
15:17
15:47
16:17
16:47
17:17
17:47
18:17
19:17
19:47
20:17
20:47
21:17
21:47
22:17
22:47
23:17
Święta szczególne
10:17
11:17
12:17
13:17
13:47
14:17
14:47
15:17
15:47
16:17
16:47
17:17
17:47
18:17
19:17
19:47
20:17
20:47
21:17
21:47
22:17
22:47
23:17
Wigilia
04:47
05:17
05:47
06:17
06:47
07:17
07:47
08:17
09:17
09:47
10:17
10:47
11:17
11:47
12:17
12:47
13:17
13:47
14:17
14:47
15:17
15:47
16:17
16:47
17:17
18:17
19:17
Sylwester
04:47
05:17
05:47
06:17
06:47
07:17
07:47
08:17
09:17
09:47
10:17
10:47
11:17
11:47
12:17
12:47
13:17
13:47
14:17
14:47
15:17
15:47
16:17
16:47
17:17
17:47
18:17
19:17
19:47
20:17
20:47
21:17
21:47
22:17
22:47
Objaśnienia:
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się