−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Lipiny Mijanka
Przystanki:
Bytom
Łagiewniki Targowisko
Łagiewniki Targowisko
Świętochłowice
Chropaczów Lampego
Chropaczów Ratusz
Chropaczów Szkoła
Lipiny Bukowego
Lipiny Wieczorka
Lipiny Mijanka
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
T-47
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Łagiewniki Targowisko
Kierunek:
Lipiny Mijanka
Dni robocze
04:25
04:55
05:25
05:55
06:25
06:55
07:25
07:55
08:25
09:25
09:55
10:25
10:55
11:25
11:55
12:25
12:55
13:25
13:55
14:25
14:55
15:25
15:55
16:25
16:55
17:25
17:55
18:25
19:25
19:55
20:25
20:55
21:25
21:55
22:25
22:55
23:25
Soboty, niedziele i święta
04:25
04:55
05:25
05:55
06:25
06:55
07:25
07:55
08:25
09:25
09:55
10:25
10:55
11:25
11:55
12:25
12:55
13:25
13:55
14:25
14:55
15:25
15:55
16:25
16:55
17:25
17:55
18:25
19:25
19:55
20:25
20:55
21:25
21:55
22:25
22:55
23:25
Święta szczególne
10:25
11:25
12:25
13:25
13:55
14:25
14:55
15:25
15:55
16:25
16:55
17:25
17:55
18:25
19:25
19:55
20:25
20:55
21:25
21:55
22:25
22:55
23:25
Wigilia
04:25
04:55
05:25
05:55
06:25
06:55
07:25
07:55
08:25
09:25
09:55
10:25
10:55
11:25
11:55
12:25
12:55
13:25
13:55
14:25
14:55
15:25
15:55
16:25
16:55
17:25
18:25
19:25
Sylwester
04:25
04:55
05:25
05:55
06:25
06:55
07:25
07:55
08:25
09:25
09:55
10:25
10:55
11:25
11:55
12:25
12:55
13:25
13:55
14:25
14:55
15:25
15:55
16:25
16:55
17:25
17:55
18:25
19:25
19:55
20:25
20:55
21:25
21:55
22:25
Objaśnienia:
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się