−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Łagiewniki Targowisko
Przystanki:
Świętochłowice
Lipiny Mijanka
Lipiny Bukowego
Chropaczów Szkoła
Chropaczów Ratusz
Chropaczów Lampego
Bytom
Łagiewniki Targowisko
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
T-47
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Chropaczów Szkoła
Kierunek:
Łagiewniki Targowisko
Dni robocze
04:49
05:19
05:49
06:19
06:49
07:19
07:49
08:19
09:19
09:49
10:19
10:49
11:19
11:49
12:19
12:49
13:19
13:49
14:19
14:49
15:19
15:49
16:19
16:49
17:19
17:49
18:19
19:19
19:49
20:19
20:49
21:19
21:49
22:19
22:49
23:19
Soboty, niedziele i święta
04:49
05:19
05:49
06:19
06:49
07:19
07:49
08:19
09:19
09:49
10:19
10:49
11:19
11:49
12:19
12:49
13:19
13:49
14:19
14:49
15:19
15:49
16:19
16:49
17:19
17:49
18:19
19:19
19:49
20:19
20:49
21:19
21:49
22:19
22:49
23:19
Święta szczególne
10:19
11:19
12:19
13:19
13:49
14:19
14:49
15:19
15:49
16:19
16:49
17:19
17:49
18:19
19:19
19:49
20:19
20:49
21:19
21:49
22:19
22:49
23:19
Wigilia
04:49
05:19
05:49
06:19
06:49
07:19
07:49
08:19
09:19
09:49
10:19
10:49
11:19
11:49
12:19
12:49
13:19
13:49
14:19
14:49
15:19
15:49
16:19
16:49
17:19
18:19
19:19
Sylwester
04:49
05:19
05:49
06:19
06:49
07:19
07:49
08:19
09:19
09:49
10:19
10:49
11:19
11:49
12:19
12:49
13:19
13:49
14:19
14:49
15:19
15:49
16:19
16:49
17:19
17:49
18:19
19:19
19:49
20:19
20:49
21:19
21:49
22:19
22:49
Objaśnienia:
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się