−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Lipiny Mijanka
Przystanki:
Bytom
Łagiewniki Targowisko
Łagiewniki Targowisko
Świętochłowice
Chropaczów Lampego
Chropaczów Ratusz
Chropaczów Szkoła
Lipiny Bukowego
Lipiny Wieczorka
Lipiny Mijanka
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
T-47
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Chropaczów Szkoła
Kierunek:
Lipiny Mijanka
Dni robocze
04:29
04:59
05:29
05:59
06:29
06:59
07:29
07:59
08:29
09:29
09:59
10:29
10:59
11:29
11:59
12:29
12:59
13:29
13:59
14:29
14:59
15:29
15:59
16:29
16:59
17:29
17:59
18:29
19:29
19:59
20:29
20:59
21:29
21:59
22:29
22:59
23:29
Soboty, niedziele i święta
04:29
04:59
05:29
05:59
06:29
06:59
07:29
07:59
08:29
09:29
09:59
10:29
10:59
11:29
11:59
12:29
12:59
13:29
13:59
14:29
14:59
15:29
15:59
16:29
16:59
17:29
17:59
18:29
19:29
19:59
20:29
20:59
21:29
21:59
22:29
22:59
23:29
Święta szczególne
10:29
11:29
12:29
13:29
13:59
14:29
14:59
15:29
15:59
16:29
16:59
17:29
17:59
18:29
19:29
19:59
20:29
20:59
21:29
21:59
22:29
22:59
23:29
Wigilia
04:29
04:59
05:29
05:59
06:29
06:59
07:29
07:59
08:29
09:29
09:59
10:29
10:59
11:29
11:59
12:29
12:59
13:29
13:59
14:29
14:59
15:29
15:59
16:29
16:59
17:29
18:29
19:29
Sylwester
04:29
04:59
05:29
05:59
06:29
06:59
07:29
07:59
08:29
09:29
09:59
10:29
10:59
11:29
11:59
12:29
12:59
13:29
13:59
14:29
14:59
15:29
15:59
16:29
16:59
17:29
17:59
18:29
19:29
19:59
20:29
20:59
21:29
21:59
22:29
Objaśnienia:
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się