−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Lipiny Mijanka
Przystanki:
Bytom
Łagiewniki Targowisko
Łagiewniki Targowisko
Świętochłowice
Chropaczów Lampego
Chropaczów Ratusz
Chropaczów Szkoła
Lipiny Bukowego
Lipiny Wieczorka
Lipiny Mijanka
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
T-47
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Lipiny Wieczorka
Kierunek:
Lipiny Mijanka
Dni robocze
04:32
05:02
05:32
06:02
06:32
07:02
07:32
08:02
08:32
09:32
10:02
10:32
11:02
11:32
12:02
12:32
13:02
13:32
14:02
14:32
15:02
15:32
16:02
16:32
17:02
17:32
18:02
18:32
19:32
20:02
20:32
21:02
21:32
22:02
22:32
23:02
23:32
Soboty, niedziele i święta
04:32
05:02
05:32
06:02
06:32
07:02
07:32
08:02
08:32
09:32
10:02
10:32
11:02
11:32
12:02
12:32
13:02
13:32
14:02
14:32
15:02
15:32
16:02
16:32
17:02
17:32
18:02
18:32
19:32
20:02
20:32
21:02
21:32
22:02
22:32
23:02
23:32
Święta szczególne
10:32
11:32
12:32
13:32
14:02
14:32
15:02
15:32
16:02
16:32
17:02
17:32
18:02
18:32
19:32
20:02
20:32
21:02
21:32
22:02
22:32
23:02
23:32
Wigilia
04:32
05:02
05:32
06:02
06:32
07:02
07:32
08:02
08:32
09:32
10:02
10:32
11:02
11:32
12:02
12:32
13:02
13:32
14:02
14:32
15:02
15:32
16:02
16:32
17:02
17:32
18:32
19:32
Sylwester
04:32
05:02
05:32
06:02
06:32
07:02
07:32
08:02
08:32
09:32
10:02
10:32
11:02
11:32
12:02
12:32
13:02
13:32
14:02
14:32
15:02
15:32
16:02
16:32
17:02
17:32
18:02
18:32
19:32
20:02
20:32
21:02
21:32
22:02
22:32
Objaśnienia:
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się