2
Przystanek:
Szombierki Elektrownia
Kierunek:
Bytom Plac Sikorskiego
Dni robocze
04:51
05:20
05:50
06:20
06:50
07:20
07:50
08:20
08:50
09:20
09:50
10:20
10:50
11:20
11:50
12:20
12:50
13:20
13:50
14:20
14:50
15:20
15:50
16:20
16:50
17:20
17:50
18:20
18:50
19:20
19:50
20:20
20:50
21:20
21:50
22:20
22:50
23:18
23:46
00:16
01:16
02:16
03:16
04:16
Soboty
04:51
05:20
05:50
06:20
06:50
07:20
07:50
08:20
08:50
09:20
09:50
10:20
10:50
11:20
11:50
12:20
12:50
13:20
13:50
14:20
14:50
15:20
15:50
16:20
16:50
17:20
17:50
18:20
18:50
19:20
19:50
20:20
20:50
21:20
21:50
22:20
22:50
23:18
23:46
00:16
01:16
02:16
03:16
04:16
Niedziele i święta
04:51
05:20
05:50
06:20
06:50
07:20
07:50
08:20
08:50
09:20
09:50
10:20
10:50
11:20
11:50
12:20
12:50
13:20
13:50
14:20
14:50
15:20
15:50
16:20
16:50
17:20
17:50
18:20
18:50
19:20
19:50
20:20
20:50
21:20
21:50
22:20
22:50
23:18
23:46
00:16
01:16
02:16
03:16
04:16
Wigilia
04:51
05:20
05:50
06:20
06:50
07:20
07:50
08:20
08:50
09:20
09:50
10:20
10:50
11:20
11:50
12:20
12:50
13:20
13:50
14:20
14:50
15:20
15:50
16:20
16:50
17:20
17:50
18:20
18:50
19:20
19:50
20:20
20:50
21:20
21:50
22:20
22:50
23:18
23:46
00:16
01:16
02:16
03:16
04:16
Sylwester
04:51
05:20
05:50
06:20
06:50
07:20
07:50
08:20
08:50
09:20
09:50
10:20
10:50
11:20
11:50
12:20
12:50
13:20
13:50
14:20
14:50
15:20
15:50
16:20
16:50
17:20
17:50
18:20
18:50
19:20
19:50
20:20
20:50
21:20
21:50
22:50
02:16
03:16
04:16
zmiana czasu
04:51
05:20
05:50
06:20
06:50
07:20
07:50
08:20
08:50
09:20
09:50
10:20
10:50
11:20
11:50
12:20
12:50
13:20
13:50
14:20
14:50
15:20
15:50
16:20
16:50
17:20
17:50
18:20
18:50
19:20
19:50
20:20
20:50
21:20
21:50
22:20
22:50
23:18
23:46
00:16
01:16
03:16
04:16
Objaśnienia:
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym