−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
Przystanki:
Bytom
Bytom Szkoła Medyczna
Bytom Łużycka
Bytom Wallisa
Bytom Kąpielisko
Bytom Wrocławska
Bytom Urząd Miasta
Bytom Batorego
Bytom Moniuszki
Bytom Plac Sikorskiego
Bytom Głęboka
Rozbark Siemianowicka
Bytom Teatr Tańca-Rozbark
Bytom Park Mickiewicza
Bytom Arki Bożka
Łagiewniki Cmentarz
Łagiewniki Media-Markt
Chorzów
Łagiewniki Zajezdnia
Chorzów Polna
Chorzów Nowa
Chorzów Metalowców
Chorzów Rynek
Chorzów Teatr Rozrywki
Chorzów AKS
Chorzów Stadion Śląski
Chorzów Stadion Śląski Pętla Zach.
Katowice
Park Śląski Wejście Główne
Park Śląski Ogród Zoologiczny
Park Śląski Wesołe Miasteczko
Dąb Kościół
Dąb Silesia City Center
Dąb Huta Baildon
Katowice Stęślickiego
Katowice Sokolska
Katowice Rondo
Katowice Rynek
Zawodzie Zajezdnia
Zawodzie Centrum Przesiadkowe
Zawodzie Łączna
Zawodzie Ośrodek Sportowy
Zawodzie Uniwersytet Ekonomiczny
Zawodzie Paderewskiego
Katowice Graniczna
Katowice Damrota
Katowice Rynek /Teatr Śl./
Katowice Św. Jana
Katowice Plac Miarki
Katowice Jordana
Katowice Stadion AWF
Katowice Kościuszki Szpital
Katowice Kościuszki Basen
Brynów Zgrzebnioka
Brynów Gawronów
Brynów Drozdów
Brynów Słowików
Brynów Centrum Przesiadkowe
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
6
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Bytom Wrocławska
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
Dni robocze
04:59
05:14
05:29
05:44
05:59
06:14
06:29
06:44
06:59
07:14
07:29
07:44
07:59
08:14
08:29
08:44
08:59
09:14
09:29
09:44
09:59
10:14
10:29
10:44
10:59
11:14
11:29
11:44
11:59
12:14
12:29
12:44
12:59
13:14
13:29
13:44
13:59
14:14
14:29
14:44
14:59
15:14
15:29
15:44
15:59
16:14
16:29
16:44
16:59
17:09
K
17:29
17:39
K
17:59
18:09
K
18:29
18:39
K
18:59
19:09
K
19:29
19:59
20:29
20:59
21:29
21:59
22:30
K
23:02
K
23:32
K
00:02
K
00:32
K
01:32
02:52
04:06
K
Soboty, niedziele i święta
04:59
05:29
05:59
06:29
06:59
07:29
07:59
08:29
08:59
09:29
09:59
10:29
10:59
11:29
11:59
12:29
12:59
13:29
13:59
14:29
14:59
15:29
15:59
16:29
16:59
17:29
17:59
18:29
18:59
19:29
19:59
20:29
20:59
21:29
21:59
22:30
K
23:02
K
23:32
K
00:02
K
00:32
K
01:32
02:52
04:06
K
Święta szczególne
05:14
06:14
07:14
08:29
08:59
09:29
09:59
10:29
10:59
11:29
11:59
12:29
12:59
13:29
13:59
14:29
14:59
15:29
15:59
16:29
16:59
17:29
17:59
18:29
18:59
19:29
19:59
20:29
20:59
21:29
21:59
22:30
K
23:02
K
23:32
K
00:02
K
00:32
K
01:32
02:52
04:06
K
Wigilia
04:59
05:29
05:59
06:29
06:59
07:29
07:59
08:29
08:59
09:29
09:59
10:29
10:59
11:29
11:59
12:29
12:59
13:29
13:59
14:29
14:59
15:29
15:59
16:29
K
16:59
K
17:59
18:59
K
20:59
22:30
00:02
K
01:32
02:52
04:06
K
Sylwester
04:59
05:29
05:59
06:29
06:59
07:29
07:59
08:29
08:59
09:29
09:59
10:29
10:59
11:29
11:59
12:29
12:59
13:29
13:59
14:29
14:59
15:29
15:59
16:29
16:59
17:29
17:59
18:29
18:59
19:29
19:59
20:29
20:59
21:29
21:59
K
22:30
00:32
01:32
02:17
K
02:52
04:06
K
zmiana czasu
04:59
05:29
05:59
06:29
06:59
07:29
07:59
08:29
08:59
09:29
09:59
10:29
10:59
11:29
11:59
12:29
12:59
13:29
13:59
14:29
14:59
15:29
15:59
16:29
16:59
17:29
17:59
18:29
18:59
19:29
19:59
20:29
20:59
21:29
21:59
22:30
K
23:02
K
23:32
K
00:02
K
00:32
K
01:32
C
01:52
04:06
K
Objaśnienia:
C
− kurs do: Chorzów Stadion Śląski Pętla Zach.
K
− kurs do: Katowice Plac Miarki
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się