−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Chorzów Batory Zajezdnia
Przystanki:
Gliwice
Gliwice Zajezdnia
Zabrze
Maciejów Knurowska
Maciejów Kondratowicza
Zabrze Słowackiego
Zabrze Plac Słowiański
Zabrze Damrota
Zabrze Urząd Stanu Cywilnego
Zabrze Karola Miarki
Zabrze Plac Wolności
Zabrze Św. Floriana
Zabrze Sienkiewicza
Zaborze Skansen Luiza
Zaborze Elektrociepłownia
Zaborze Skargi
Zaborze Lompy
Zaborze Pętla
Zaborze Wolności
Ruda Śląska
Ruda Klary
Ruda Południowa
Ruda Urząd Skarbowy
Chebzie Styczyńskiego
Chebzie Dworcowa
Chebzie Pętla
Nowy Bytom Osiedle Kaufhaus
Nowy Bytom Huta Pokój
Nowy Bytom Urząd Miasta
Nowy Bytom Grochowska
Wirek Kopalnia Pokój
Wirek Odrodzenia
Wirek Katowicka
Bykowina Mijanka
Bykowina Niedźwiedziniec
Świętochłowice
Zgoda Ceramiczna [nż]
Zgoda Droga Kochłowicka
Zgoda Skrzyżowanie
Zgoda Komenda Policji
Świętochłowice Mijanka
Świętochłowice Gazownia
Chorzów
Chorzów Batory Hotel
Chorzów Batory Dworzec PKP
Chorzów Batory Piekarska
Chorzów Batory Zajezdnia
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
9
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Chebzie Pętla
Kierunek:
Chorzów Batory Zajezdnia
Dni robocze
03:57
04:14
04:29
04:46
05:03
05:23
05:43
06:03
06:23
06:43
07:03
07:23
07:43
08:03
08:23
08:43
09:03
09:23
09:43
10:03
10:23
10:43
11:03
11:23
11:43
12:03
12:23
12:43
13:03
13:23
13:43
14:03
14:23
14:43
15:03
15:23
15:43
16:03
16:23
16:43
17:03
17:23
17:43
18:03
18:23
18:43
19:03
19:23
20:03
20:43
21:23
22:03
22:43
23:38
00:18
01:03
02:03
03:18
Soboty
04:14
04:46
05:03
05:23
06:03
06:43
07:03
07:23
08:03
08:43
09:03
09:23
09:43
10:03
10:23
10:43
11:03
11:23
11:43
12:03
12:23
12:43
13:03
13:23
13:43
14:03
14:23
14:43
15:03
15:23
15:43
16:03
16:23
16:43
17:03
17:23
17:43
18:03
18:23
18:43
19:03
19:23
20:03
20:43
21:23
22:03
22:43
23:38
00:18
01:03
02:03
03:18
Niedziele i święta
04:14
04:46
05:23
06:03
06:43
07:23
08:03
08:43
09:23
10:03
10:43
11:23
12:03
12:23
12:43
13:03
13:23
13:43
14:03
14:23
14:43
15:03
15:23
15:43
16:03
16:23
16:43
17:03
17:23
17:43
18:03
18:23
18:43
19:03
19:23
20:03
20:43
21:23
22:03
22:43
23:38
00:18
01:03
02:03
03:18
Wigilia
04:14
04:46
05:03
05:23
06:03
06:43
07:03
07:23
08:03
08:43
09:03
09:23
09:43
10:03
10:23
10:43
11:03
11:23
11:43
12:03
12:23
12:43
13:03
13:23
13:43
14:03
14:23
14:43
15:03
15:23
15:43
16:03
16:23
16:43
17:23
18:03
18:43
19:23
20:43
21:23
22:43
01:03
02:03
03:18
Sylwester
04:14
04:46
05:03
05:23
06:03
06:43
07:03
07:23
08:03
08:43
09:03
09:23
09:43
10:03
10:23
10:43
11:03
11:23
11:43
12:03
12:23
12:43
13:03
13:23
13:43
14:03
14:23
14:43
15:03
15:23
15:43
16:03
16:23
16:43
17:23
18:03
18:43
19:23
20:43
21:23
22:43
01:03
02:03
03:18
zmiana czasu
04:14
04:46
05:03
05:23
06:03
06:43
07:03
07:23
08:03
08:43
09:03
09:23
09:43
10:03
10:23
10:43
11:03
11:23
11:43
12:03
12:23
12:43
13:03
13:23
13:43
14:03
14:23
14:43
15:03
15:23
15:43
16:03
16:23
16:43
17:03
17:23
17:43
18:03
18:23
18:43
19:03
19:23
20:03
20:43
21:23
22:03
22:43
23:38
00:18
01:03
03:18
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się