−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Bytom Plac Sikorskiego
Przystanki:
Bytom
Stroszek Zajezdnia
Stroszek Osiedle
Stroszek Targowisko
Stroszek Plac Żeromskiego
Stroszek Kopalnia
Dąbrowa Miejska Centrum Handlowe
Dąbrowa Miejska [nż]
Dąbrowa Miejska Leśna
Dąbrowa Miejska Węglowa [nż]
Bytom Odrzańska [nż]
Bytom Piłkarska [nż]
Bytom Olimpijska
Bytom Urząd Miasta
Bytom Batorego
Bytom Moniuszki
Bytom Plac Sikorskiego
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
49
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Stroszek Zajezdnia
Kierunek:
Bytom Plac Sikorskiego
Dni robocze
06:49
07:49
08:49
09:49
11:19
12:19
12:49
13:19
14:19
15:19
16:19
17:19
22:11
22:43
23:13
00:13
01:13
03:07
Soboty
06:11
07:11
08:11
09:11
09:41
10:11
10:41
11:11
11:41
12:11
12:41
13:11
13:41
14:11
14:41
22:11
22:43
23:13
00:13
01:13
03:07
Niedziele i święta
22:11
22:43
23:13
00:13
01:13
03:07
Wigilia
06:11
07:11
08:11
09:41
11:11
12:41
22:11
23:13
00:13
01:13
03:07
Sylwester
06:11
07:11
08:11
09:11
09:41
10:11
10:41
11:11
11:41
12:11
12:41
13:11
13:41
14:11
14:41
22:11
22:43
23:13
00:13
01:13
03:07
zmiana czasu
06:11
07:11
08:11
09:11
09:41
10:11
10:41
11:11
11:41
12:11
12:41
13:11
13:41
14:11
14:41
22:11
22:43
23:13
00:13
01:13
03:07
Objaśnienia:
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się