−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Bytom Plac Sikorskiego
Przystanki:
Bytom
Stroszek Zajezdnia
Stroszek Osiedle
Stroszek Targowisko
Stroszek Plac Żeromskiego
Stroszek Kopalnia
Dąbrowa Miejska Centrum Handlowe
Dąbrowa Miejska [nż]
Dąbrowa Miejska Leśna
Dąbrowa Miejska Węglowa [nż]
Bytom Odrzańska [nż]
Bytom Piłkarska [nż]
Bytom Olimpijska
Bytom Urząd Miasta
Bytom Batorego
Bytom Moniuszki
Bytom Plac Sikorskiego
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
49
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Stroszek Kopalnia
Kierunek:
Bytom Plac Sikorskiego
Dni robocze
06:56
07:56
08:56
09:56
11:26
12:26
12:56
13:26
14:26
15:26
16:26
17:26
22:18
22:50
23:18
00:18
01:18
03:12
Soboty
06:18
07:18
08:18
09:18
09:48
10:18
10:48
11:18
11:48
12:18
12:48
13:18
13:48
14:18
14:48
22:18
22:50
23:18
00:18
01:18
03:12
Niedziele i święta
22:18
22:50
23:18
00:18
01:18
03:12
Wigilia
06:18
07:18
08:18
09:48
11:18
12:48
22:18
23:18
00:18
01:18
03:12
Sylwester
06:18
07:18
08:18
09:18
09:48
10:18
10:48
11:18
11:48
12:18
12:48
13:18
13:48
14:18
14:48
22:18
22:50
23:18
00:18
01:18
03:12
zmiana czasu
06:18
07:18
08:18
09:18
09:48
10:18
10:48
11:18
11:48
12:18
12:48
13:18
13:48
14:18
14:48
22:18
22:50
23:18
00:18
01:18
03:12
Objaśnienia:
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się