−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Stroszek Zajezdnia
Przystanki:
Bytom
Bytom Plac Sikorskiego
Bytom Sąd
Bytom Urząd Miasta
Bytom Olimpijska
Bytom Piłkarska [nż]
Bytom Odrzańska [nż]
Dąbrowa Miejska Węglowa [nż]
Dąbrowa Miejska Leśna
Dąbrowa Miejska [nż]
Dąbrowa Miejska Centrum Handlowe
Stroszek Kopalnia
Stroszek Plac Żeromskiego
Stroszek Targowisko
Stroszek Osiedle
Stroszek Zajezdnia
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
49
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Bytom Piłkarska [nż]
Kierunek:
Stroszek Zajezdnia
Dni robocze
07:23
08:23
09:23
10:23
11:58
12:58
13:23
13:58
14:58
15:58
16:58
17:58
22:53
23:21
23:40
00:40
02:40
03:40
Soboty
06:49
07:49
08:53
09:53
10:23
10:53
11:23
11:53
12:23
12:53
13:23
13:53
14:23
14:53
15:23
22:53
23:21
23:40
00:40
02:40
03:40
Niedziele i święta
22:53
23:21
23:40
00:40
02:40
03:40
Wigilia
06:49
07:49
08:53
10:23
11:53
13:23
22:53
23:40
00:40
02:40
03:40
Sylwester
06:49
07:49
08:53
09:53
10:23
10:53
11:23
11:53
12:23
12:53
13:23
13:53
14:23
14:53
15:23
22:53
23:21
23:40
00:40
02:40
03:40
zmiana czasu
06:49
07:49
08:53
09:53
10:23
10:53
11:23
11:53
12:23
12:53
13:23
13:53
14:23
14:53
15:23
22:53
23:21
23:40
00:40
01:40
03:40
Objaśnienia:
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się