−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Stroszek Zajezdnia
Przystanki:
Bytom
Bytom Plac Sikorskiego
Bytom Sąd
Bytom Urząd Miasta
Bytom Olimpijska
Bytom Piłkarska [nż]
Bytom Odrzańska [nż]
Dąbrowa Miejska Węglowa [nż]
Dąbrowa Miejska Leśna
Dąbrowa Miejska [nż]
Dąbrowa Miejska Centrum Handlowe
Stroszek Kopalnia
Stroszek Plac Żeromskiego
Stroszek Targowisko
Stroszek Osiedle
Stroszek Zajezdnia
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
49
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Bytom Odrzańska [nż]
Kierunek:
Stroszek Zajezdnia
Dni robocze
07:24
08:24
09:24
10:24
11:59
12:59
13:24
13:59
14:59
15:59
16:59
17:59
22:54
23:22
23:41
00:41
02:41
03:41
Soboty
06:50
07:50
08:54
09:54
10:24
10:54
11:24
11:54
12:24
12:54
13:24
13:54
14:24
14:54
15:24
22:54
23:22
23:41
00:41
02:41
03:41
Niedziele i święta
22:54
23:22
23:41
00:41
02:41
03:41
Wigilia
06:50
07:50
08:54
10:24
11:54
13:24
22:54
23:41
00:41
02:41
03:41
Sylwester
06:50
07:50
08:54
09:54
10:24
10:54
11:24
11:54
12:24
12:54
13:24
13:54
14:24
14:54
15:24
22:54
23:22
23:41
00:41
02:41
03:41
zmiana czasu
06:50
07:50
08:54
09:54
10:24
10:54
11:24
11:54
12:24
12:54
13:24
13:54
14:24
14:54
15:24
22:54
23:22
23:41
00:41
01:41
03:41
Objaśnienia:
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się