−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Bytom Plac Sikorskiego
Przystanki:
Bytom
Stroszek Zajezdnia
Stroszek Osiedle
Stroszek Targowisko
Stroszek Plac Żeromskiego
Stroszek Kopalnia
Dąbrowa Miejska Centrum Handlowe
Dąbrowa Miejska [nż]
Dąbrowa Miejska Leśna
Dąbrowa Miejska Węglowa [nż]
Bytom Odrzańska [nż]
Bytom Piłkarska [nż]
Bytom Olimpijska
Bytom Urząd Miasta
Bytom Batorego
Bytom Moniuszki
Bytom Plac Sikorskiego
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
49
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Dąbrowa Miejska Leśna
Kierunek:
Bytom Plac Sikorskiego
Dni robocze
07:00
08:00
09:00
10:00
11:30
12:30
13:00
13:30
14:30
15:30
16:30
17:30
22:22
22:54
23:22
00:22
01:22
03:16
Soboty
06:22
07:22
08:22
09:22
09:52
10:22
10:52
11:22
11:52
12:22
12:52
13:22
13:52
14:22
14:52
22:22
22:54
23:22
00:22
01:22
03:16
Niedziele i święta
22:22
22:54
23:22
00:22
01:22
03:16
Wigilia
06:22
07:22
08:22
09:52
11:22
12:52
22:22
23:22
00:22
01:22
03:16
Sylwester
06:22
07:22
08:22
09:22
09:52
10:22
10:52
11:22
11:52
12:22
12:52
13:22
13:52
14:22
14:52
22:22
22:54
23:22
00:22
01:22
03:16
zmiana czasu
06:22
07:22
08:22
09:22
09:52
10:22
10:52
11:22
11:52
12:22
12:52
13:22
13:52
14:22
14:52
22:22
22:54
23:22
00:22
01:22
03:16
Objaśnienia:
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się