Zobacz przebieg linii na mapie
Trasa: |
---|
Chorzów Batory Zajezdnia - Armii Krajowej - (Świętochłowice) Katowicka - Bytomska - (Bytom) Świętochłowicka - (Świętochłowice) Łagiewnicka - Barlickiego - pl. Słowiański - Chorzowska - (Ruda Śl.) Droga do Lipin - Goduli - Niedurnego - Lipiny Mijanka |