−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Wybierz przystanek z listy, aby wyświetlić rozkład jazdy
38
Zobacz przebieg linii na mapie
Trasa:
Bytom Kościół św. Trójcy
- Piekarska -
Bytom Powstańców Śląskich
Kierunek:
Bytom Powstańców Śląskich
Przystanki:
Bytom
Stroszek Zajezdnia
Stroszek Osiedle
Stroszek Targowisko
Stroszek Plac Żeromskiego
Stroszek Kopalnia
Dąbrowa Miejska Centrum Handlowe
Dąbrowa Miejska [nż]
Dąbrowa Miejska Leśna
Dąbrowa Miejska Węglowa [nż]
Bytom Odrzańska [nż]
Bytom Piłkarska [nż]
Bytom Olimpijska
Bytom Urząd Miasta
Bytom Batorego
Bytom Moniuszki
Bytom Plac Sikorskiego
Bytom Kościół św. Trójcy
Bytom Smolenia
Bytom Cmentarz Mater Dolorosa
Bytom Grottgera
Bytom Powstańców Śląskich
Kierunek:
Bytom Kościół św. Trójcy
Przystanki:
Bytom
Bytom Powstańców Śląskich
Bytom Grottgera
Bytom Cmentarz Mater Dolorosa
Bytom Smolenia
Bytom Kościół św. Trójcy
Bytom Sąd
Bytom Urząd Miasta
Bytom Olimpijska
Bytom Piłkarska [nż]
Bytom Odrzańska [nż]
Dąbrowa Miejska Węglowa [nż]
Dąbrowa Miejska Leśna
Dąbrowa Miejska [nż]
Dąbrowa Miejska Centrum Handlowe
Stroszek Kopalnia
Stroszek Plac Żeromskiego
Stroszek Targowisko
Stroszek Osiedle
Stroszek Zajezdnia
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się