−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Chebzie Dworzec PKP
Przystanki:
Chorzów
Chorzów Rynek
Chorzów Targowisko
Chorzów Floriańska
Chorzów Styczyńskiego
Chorzów Wodociągi
Chorzów Szarlociniec
Chorzów Pokoju
Świętochłowice
Piaśniki Skrzyżowanie
Piaśniki Szpital
Lipiny Kościół
Lipiny Targowisko
Lipiny Zakłady Silesia
Ruda Śląska
Chebzie Pawła [nż]
Chebzie Dworcowa
Chebzie Dworzec PKP
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
T-11
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Chebzie Pawła [nż]
Kierunek:
Chebzie Dworzec PKP
Dni robocze
03:47
04:44
05:04
05:15
05:30
05:47
06:00
06:15
06:30
06:45
07:00
07:15
07:30
07:45
08:00
08:15
08:30
08:45
09:00
09:15
09:30
09:45
10:00
10:15
10:30
10:45
11:00
11:15
11:30
11:45
12:00
12:15
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
19:45
20:00
20:15
20:33
20:50
21:03
21:33
22:03
22:33
23:03
23:32
00:09
00:59
Soboty, niedziele i święta
03:47
04:32
05:02
05:30
06:03
06:33
07:03
07:33
08:03
08:33
09:03
09:20
09:33
09:50
10:03
10:20
10:33
10:50
11:03
11:20
11:33
11:50
12:03
12:20
12:33
12:50
13:03
13:20
13:33
13:50
14:03
14:20
14:33
14:50
15:03
15:20
15:33
15:50
16:03
16:20
16:33
16:50
17:03
17:20
17:33
17:50
18:03
18:20
18:33
18:50
19:03
19:20
19:33
19:50
20:03
20:20
20:33
20:50
21:03
21:20
21:33
22:03
22:33
23:03
23:32
00:09
00:59
Święta szczególne
03:47
04:32
05:02
05:30
06:03
06:33
07:03
07:33
08:03
08:33
09:03
09:33
10:03
10:33
11:03
11:33
12:03
12:33
13:03
13:33
14:03
14:33
15:03
15:33
16:03
16:33
17:03
17:33
18:03
18:33
19:03
19:33
20:03
20:33
21:03
21:33
22:03
22:33
23:03
23:32
00:09
00:59
zmiana czasu
03:47
04:32
05:02
05:30
06:03
06:33
07:03
07:33
08:03
08:33
09:03
09:20
09:33
09:50
10:03
10:20
10:33
10:50
11:03
11:20
11:33
11:50
12:03
12:20
12:33
12:50
13:03
13:20
13:33
13:50
14:03
14:20
14:33
14:50
15:03
15:20
15:33
15:50
16:03
16:20
16:33
16:50
17:03
17:20
17:33
17:50
18:03
18:20
18:33
18:50
19:03
19:20
19:33
19:50
20:03
20:20
20:33
20:50
21:03
21:20
21:33
22:03
22:33
23:03
23:32
00:09
00:59
Objaśnienia:
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się