−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Zawodzie Centrum Przesiadkowe
Przystanki:
Mysłowice
Mysłowice Poczta
Mysłowice Kościół
Mysłowice Towarowa
Mysłowice Bytomska
Mysłowice Szpital
Mysłowice Świerczyny
Mysłowice Obrzeżna Północna
Katowice
Szopienice Chemiczna
Szopienice Pętla
Szopienice Dwór
Szopienice Kościół
Szopienice Bednorza
Burowiec
Szopienice Wodociągi
Szopienice Roździeńska n/ż
Zawodzie Zajezdnia
Zawodzie Centrum Przesiadkowe
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
T-14
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Mysłowice Szpital
Kierunek:
Zawodzie Centrum Przesiadkowe
Dni robocze
03:32
04:07
04:34
04:54
05:14
05:34
05:54
06:14
06:34
06:54
07:14
07:34
07:54
08:14
08:34
08:54
09:14
09:34
09:54
10:14
10:34
10:54
11:14
11:34
11:54
12:14
12:34
12:54
13:14
13:34
13:54
14:14
14:34
14:54
15:14
15:34
15:54
16:14
16:34
16:54
17:14
17:34
17:54
18:14
18:34
18:54
19:14
19:34
19:58
20:28
20:58
21:28
21:58
22:28
22:58
23:18
Soboty
03:32
04:07
04:34
04:54
05:14
05:34
05:54
06:14
06:34
06:54
07:14
07:34
07:54
08:14
08:34
08:54
09:14
09:34
09:54
10:14
10:34
10:54
11:14
11:34
11:54
12:14
12:34
12:54
13:14
13:34
13:54
14:14
14:34
14:54
15:14
15:34
15:54
16:14
16:34
16:54
17:14
17:34
17:54
18:14
18:34
18:54
19:14
19:34
19:58
20:28
20:58
21:28
21:58
22:28
22:58
23:18
Niedziele i święta
03:32
04:12
04:42
05:12
05:42
06:12
06:42
07:12
07:42
08:12
08:42
09:12
09:42
10:12
10:42
11:12
11:42
12:12
12:42
13:12
13:42
14:12
14:42
15:12
15:42
16:12
16:42
17:12
17:42
18:12
18:42
19:12
19:42
20:12
20:42
21:12
21:42
22:12
22:57
Objaśnienia:
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się