−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Chorzów Rynek
Przystanki:
Świętochłowice
Świętochłowice Mijanka
Świętochłowice Mijanka
Świętochłowice Gazownia
Chorzów
Chorzów Bałtycka
Chorzów Omańkowskiej
Chorzów Strzelców Bytomskich
Chorzów Truchana Szpital
Chorzów Miasto Dworzec PKP
Chorzów Rynek
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
T-17
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Świętochłowice Mijanka
Kierunek:
Chorzów Rynek
Dni robocze
04:25
04:42
05:02
05:19
05:32
05:39
06:02
06:19
06:32
06:39
07:02
07:19
07:32
07:39
08:02
08:19
08:32
08:39
09:02
09:19
09:32
09:39
10:02
10:19
10:39
11:02
11:19
11:32
11:39
12:02
12:19
12:32
12:39
13:02
13:19
13:32
13:39
14:02
14:19
14:32
14:39
15:02
15:19
15:32
15:39
16:02
16:19
16:32
16:39
17:02
17:19
17:32
17:39
18:02
18:19
18:39
19:03
19:18
19:38
20:03
20:38
21:03
21:18
21:33
22:03
22:18
22:38
23:04
23:28
00:07
00:47
01:32
02:37
04:07
Soboty, niedziele i święta
04:42
05:03
05:18
05:38
06:03
06:38
07:03
07:38
08:03
08:38
09:03
09:38
10:03
10:18
10:38
11:03
11:18
11:38
12:03
12:18
12:38
13:03
13:18
13:38
14:03
14:18
14:38
15:03
15:18
15:38
16:03
16:18
16:38
17:03
17:18
17:38
18:03
18:18
18:38
19:03
19:18
19:38
20:03
20:38
21:03
21:18
21:33
22:03
22:18
22:38
23:04
23:28
00:07
00:47
01:32
02:37
04:07
Święta szczególne
05:03
05:38
06:38
07:38
08:38
09:38
10:18
10:38
11:03
11:18
11:38
12:03
12:18
12:38
13:03
13:18
13:38
14:03
14:18
14:38
15:03
15:18
15:38
16:03
16:18
16:38
17:03
17:18
17:38
18:03
18:18
18:38
19:03
19:18
19:38
20:03
20:38
21:03
21:18
21:33
22:03
22:18
22:38
23:04
23:28
00:07
00:47
01:32
02:37
04:07
Wigilia
04:42
05:03
05:18
05:38
06:03
06:38
07:03
07:38
08:03
08:38
09:03
09:38
10:03
10:18
10:38
11:03
11:18
11:38
12:03
12:18
12:38
13:03
13:18
13:38
14:03
14:18
14:38
15:03
15:18
15:38
16:03
16:18
16:38
17:03
17:38
18:38
19:38
20:38
21:38
22:38
Sylwester
04:42
05:03
05:18
05:38
06:03
06:38
07:03
07:38
08:03
08:38
09:03
09:38
10:03
10:18
10:38
11:03
11:18
11:38
12:03
12:18
12:38
13:03
13:18
13:38
14:03
14:18
14:38
15:03
15:18
15:38
16:03
16:18
16:38
17:03
17:18
17:38
18:03
18:18
18:38
19:03
19:18
19:38
20:05
20:38
21:18
22:03
22:38
01:32
02:37
04:07
zmiana czasu
04:42
05:03
05:18
05:38
06:03
06:38
07:03
07:38
08:03
08:38
09:03
09:38
10:03
10:18
10:38
11:03
11:18
11:38
12:03
12:18
12:38
13:03
13:18
13:38
14:03
14:18
14:38
15:03
15:18
15:38
16:03
16:18
16:38
17:03
17:18
17:38
18:03
18:18
18:38
19:03
19:18
19:38
20:03
20:38
21:03
21:18
21:33
22:03
22:18
22:38
23:04
23:28
00:07
00:47
01:32
04:07
Objaśnienia:
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się