−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Tworzeń Huta Katowice
Przystanki:
Będzin
Koszelew
Koszelew
Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza Urząd Pracy
Dąbrowa Górnicza Huta Bankowa
Dąbrowa Górnicza Centrum
Dąbrowa Górnicza Aleja Róż
Reden
Gołonóg Damel
Gołonóg Manhattan
Gołonóg Centrum
Gołonóg Kasprzaka
Gołonóg Osiedle Kasprzaka
Gołonóg Podstacja
Gołonóg Instal
Gołonóg Laski
Tworzeń Baza [nż]
Tworzeń Dworzec PKP
Tworzeń Huta Katowice
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
T-21
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Tworzeń Dworzec PKP
Kierunek:
Tworzeń Huta Katowice
Dni robocze
04:28
04:48
05:05
05:28
05:47
06:07
06:27
06:47
07:07
07:27
07:47
08:07
08:27
09:07
09:27
09:47
10:07
10:27
10:47
11:07
11:27
11:47
12:27
12:47
13:07
13:27
13:47
14:07
14:27
14:47
15:07
15:27
15:47
16:07
16:27
16:47
17:07
17:27
17:47
18:27
18:47
19:07
19:26
19:46
20:06
20:31
21:01
21:31
22:01
22:31
23:01
23:29
23:57
00:51
01:51
03:31
Soboty
04:28
04:48
05:05
05:27
05:46
06:06
06:26
06:46
07:06
07:26
07:46
08:06
08:26
09:06
09:26
09:46
10:06
10:26
10:46
11:06
11:26
11:46
12:26
12:46
13:06
13:26
13:46
14:06
14:26
14:46
15:06
15:26
15:46
16:06
16:26
16:46
17:06
17:26
17:46
18:26
18:46
19:06
19:26
19:46
20:06
20:31
21:01
21:31
22:01
22:31
23:01
23:29
23:57
00:51
01:51
03:31
Niedziele i święta
04:31
04:56
05:31
06:01
06:31
07:01
07:31
08:01
08:31
09:31
10:01
10:31
11:01
11:31
12:01
12:31
13:01
13:31
14:01
14:31
15:01
15:31
16:01
16:31
17:01
17:31
18:01
19:01
19:31
20:01
20:31
21:01
21:31
22:01
22:31
23:01
23:29
23:57
00:51
01:51
03:31
Objaśnienia:
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się