−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Koszelew
Przystanki:
Dąbrowa Górnicza
Tworzeń Huta Katowice
Tworzeń Dworzec PKP
Tworzeń Polna
Gołonóg Laski
Gołonóg Instal
Gołonóg Podstacja
Gołonóg Osiedle Kasprzaka
Gołonóg Kasprzaka
Gołonóg Centrum
Gołonóg Manhattan
Gołonóg Damel
Reden
Dąbrowa Górnicza Aleja Róż
Dąbrowa Górnicza Centrum
Dąbrowa Górnicza Huta Bankowa
Dąbrowa Górnicza Urząd Pracy
Będzin
Koszelew
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
T-21
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Gołonóg Instal
Kierunek:
Koszelew
Dni robocze
04:19
04:39
04:56
05:16
05:36
05:56
06:16
06:36
06:56
07:16
07:36
08:16
08:36
08:56
09:16
09:36
09:56
10:16
10:36
10:56
11:36
11:56
12:16
12:36
12:56
13:16
13:36
13:56
14:16
14:36
14:56
15:16
15:36
15:56
16:16
16:36
16:56
17:36
17:56
18:16
18:36
18:56
19:15
19:52
20:22
20:52
21:22
21:52
22:22
22:52
23:11
00:16
01:16
02:41
03:41
Soboty
04:19
04:39
04:56
05:16
05:36
05:56
06:16
06:36
06:56
07:16
07:36
08:16
08:36
08:56
09:16
09:36
09:56
10:16
10:36
10:56
11:36
11:56
12:16
12:36
12:56
13:16
13:36
13:56
14:16
14:36
14:56
15:16
15:36
15:56
16:16
16:36
16:56
17:36
17:56
18:16
18:36
18:56
19:15
19:52
20:22
20:52
21:22
21:52
22:22
22:52
23:11
00:16
01:16
02:41
03:41
Niedziele i święta
04:21
04:52
05:22
05:52
06:22
06:52
07:22
07:52
08:52
09:22
09:52
10:22
10:52
11:22
11:52
12:22
12:52
13:22
13:52
14:22
14:52
15:22
15:52
16:22
16:52
17:22
18:22
18:52
19:22
19:52
20:22
20:52
21:22
21:52
22:22
22:52
23:11
00:16
01:16
02:41
03:41
Objaśnienia:
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się