−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Bytom Kościół św. Trójcy
Przystanki:
Bytom
Bytom Kościół św. Trójcy
Bytom Skwer Bartosika
Bytom Cmentarz Mater Dolorosa
Bytom Powstańców Śląskich
Bytom Rudzkiego
Bytom Szpital Nr 1
Bytom Chrobrego
Bytom Kościół św. Trójcy
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
T-38
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Bytom Skwer Bartosika
Kierunek:
Bytom Kościół św. Trójcy
Dni robocze
05:01
05:21
05:41
06:01
06:21
06:41
07:01
07:21
07:41
08:01
08:21
08:41
09:01
09:21
10:01
10:21
10:41
11:01
11:21
11:41
12:01
12:21
12:41
13:01
13:21
13:41
14:01
14:21
14:41
15:01
15:21
15:41
16:01
16:21
16:41
17:01
17:41
18:01
18:21
18:41
19:01
19:21
19:41
20:01
20:21
20:41
21:01
21:21
Soboty
05:01
05:21
05:41
06:01
06:21
06:41
07:01
07:21
07:41
08:01
08:21
08:41
09:01
09:21
10:01
10:21
10:41
11:01
11:21
11:41
12:01
12:21
12:41
13:01
13:21
13:41
14:01
14:21
14:41
15:01
15:21
15:41
16:01
16:21
16:41
17:01
17:41
18:01
18:21
18:41
19:01
19:21
19:41
20:01
20:21
20:41
21:01
21:21
Niedziele i święta
08:01
08:21
08:41
09:01
09:21
09:41
10:01
10:21
10:41
11:01
11:21
11:41
12:01
12:21
13:01
13:21
13:41
14:01
14:21
14:41
15:01
15:21
15:41
16:01
16:21
16:41
17:01
17:41
18:01
18:21
18:41
19:01
19:21
19:41
20:01
20:21
20:41
21:01
21:21
Święta szczególne
10:01
10:31
11:01
11:31
12:01
12:31
13:01
13:31
14:01
14:31
15:01
15:31
16:01
16:31
17:01
17:31
18:01
18:31
19:01
19:31
Wigilia
05:01
05:21
05:41
06:01
06:21
06:41
07:01
07:21
07:41
08:01
08:21
08:41
09:01
09:21
10:01
10:21
10:41
11:01
11:21
11:41
12:01
12:21
12:41
13:01
13:21
13:41
14:01
14:21
14:41
15:01
15:21
15:41
16:01
16:21
16:41
Sylwester
05:01
05:21
05:41
06:01
06:21
06:41
07:01
07:21
07:41
08:01
08:21
08:41
09:01
09:21
10:01
10:21
10:41
11:01
11:21
11:41
12:01
12:21
12:41
13:01
13:21
13:41
14:01
14:21
14:41
15:01
15:21
15:41
16:01
16:21
16:41
Objaśnienia:
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się