−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Chorzów Rynek
Przystanki:
Chorzów
Chorzów Batory Zajezdnia
Chorzów Batory Zajezdnia
Chorzów Batory Piekarska
Chorzów Batory Dworzec PKP
Chorzów Racławicka OPS
Klimzowiec Racławicka
Klimzowiec Gałeczki
Chorzów Młodzieżowa
Chorzów Rynek
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
T-40
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Klimzowiec Racławicka
Kierunek:
Chorzów Rynek
Dni robocze
03:59
04:39
04:50
05:06
05:21
05:36
05:51
06:06
06:21
06:36
06:51
07:06
07:21
07:36
07:51
08:06
08:21
08:36
08:51
09:06
09:21
09:36
09:51
10:06
10:21
10:36
10:51
11:06
11:21
11:36
11:51
12:06
12:21
12:36
12:51
13:06
13:21
13:36
13:51
14:06
14:21
14:36
14:51
15:06
15:21
15:36
15:51
16:06
16:21
16:36
16:51
17:06
17:21
17:36
17:51
18:06
18:21
18:36
18:59
19:18
19:34
20:04
20:34
21:04
21:34
22:04
22:34
23:03
23:31
00:01
01:01
Soboty, niedziele i święta
03:59
04:39
05:06
05:34
06:04
06:34
07:04
07:34
08:04
08:34
09:04
09:34
10:04
10:34
11:04
11:34
12:04
12:34
13:04
13:34
14:04
14:34
15:04
15:34
16:04
16:34
17:04
17:34
18:04
18:34
19:04
19:34
20:04
20:34
21:04
21:34
22:04
22:34
23:03
23:31
00:01
01:01
Święta szczególne
05:49
06:49
07:49
08:49
09:49
10:19
10:49
11:19
11:49
12:34
13:04
13:34
14:04
14:34
15:04
15:34
16:04
16:34
17:04
17:34
18:04
18:34
19:04
19:34
20:04
20:34
21:04
21:34
22:04
22:34
23:03
23:31
00:01
01:01
Wigilia
03:59
04:35
05:06
05:34
06:04
06:34
07:04
07:34
08:04
08:34
09:04
09:34
10:04
10:34
11:04
11:34
12:04
12:34
13:04
13:34
14:04
14:34
15:04
15:34
16:04
16:34
17:09
18:09
19:09
20:09
21:09
22:09
23:08
01:01
Sylwester
03:59
04:35
05:06
05:34
06:04
06:34
07:04
07:34
08:04
08:34
09:04
09:34
10:04
10:34
11:04
11:34
12:04
12:34
13:04
13:34
14:04
14:34
15:04
15:34
16:04
16:34
17:04
17:34
18:04
18:34
19:04
19:34
20:04
20:34
21:04
21:34
22:04
22:34
23:03
01:15
01:33
01:53
Objaśnienia:
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się