−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Lipiny Bukowego
Przystanki:
Bytom
Łagiewniki Targowisko
Łagiewniki Targowisko
Łagiewniki Ostatnia [nż]
Świętochłowice
Chropaczów Lampego
Chropaczów Ratusz
Chropaczów Szkoła
Piaśniki Szpital
Piaśniki Szpital
Lipiny Bukowego
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
T-47
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Łagiewniki Targowisko
Kierunek:
Lipiny Bukowego
Dni robocze
04:22
04:48
05:33
06:03
06:33
07:03
07:33
08:33
09:03
09:33
10:03
10:33
11:03
11:33
12:03
12:33
13:03
13:33
14:03
14:33
15:03
15:33
16:03
16:33
17:03
17:48
18:18
18:48
19:18
19:48
20:18
20:48
21:18
21:48
22:18
22:48
23:16
23:41
Soboty, niedziele i święta
04:22
04:48
05:18
05:48
06:18
06:48
07:18
07:48
08:48
09:18
09:48
10:18
10:48
11:18
11:48
12:18
12:48
13:18
13:48
14:18
14:48
15:18
15:48
16:18
16:48
17:18
17:48
18:48
19:18
19:48
20:18
20:48
21:18
21:48
22:18
22:48
23:16
23:41
Święta szczególne
04:22
04:48
05:34
06:34
07:34
08:34
09:18
09:48
10:18
10:48
11:18
11:48
12:18
12:48
13:18
13:48
14:18
14:48
15:18
15:48
16:18
16:48
17:18
17:48
18:48
19:18
19:48
20:18
20:48
21:18
21:48
22:18
22:48
23:16
23:41
Wigilia
04:22
04:48
05:18
05:48
06:18
06:48
07:18
07:48
08:48
09:18
09:48
10:18
10:48
11:18
11:48
12:18
12:48
13:18
13:48
14:18
14:48
15:18
15:48
16:18
16:48
17:18
17:48
18:48
19:18
Sylwester
04:22
04:48
05:18
05:48
06:18
06:48
07:18
07:48
08:48
09:18
09:48
10:18
10:48
11:18
11:48
12:18
12:48
13:18
13:48
14:18
14:48
15:18
15:48
16:18
16:48
17:18
17:48
18:48
19:18
19:48
20:18
20:48
21:18
21:48
22:18
22:48
Objaśnienia:
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się