−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Łagiewniki Targowisko
Przystanki:
Świętochłowice
Lipiny Bukowego
Lipiny Wieczorka
Piaśniki Szpital
Chropaczów Szkoła
Chropaczów Ratusz
Chropaczów Lampego
Bytom
Łagiewniki Ostatnia [nż]
Łagiewniki Targowisko
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
T-47
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Chropaczów Szkoła
Kierunek:
Łagiewniki Targowisko
Dni robocze
04:08
04:37
05:05
05:50
06:20
06:50
07:20
07:50
08:50
09:20
09:50
10:20
10:50
11:20
11:50
12:20
12:50
13:20
13:50
14:20
14:50
15:20
15:50
16:20
16:50
17:20
18:05
18:35
19:05
19:35
20:05
20:35
21:05
21:35
22:05
22:35
23:05
23:35
Soboty, niedziele i święta
04:08
04:37
05:05
05:35
06:05
06:35
07:05
07:35
08:05
09:05
09:35
10:05
10:35
11:05
11:35
12:05
12:35
13:05
13:35
14:05
14:35
15:05
15:35
16:05
16:35
17:05
17:35
18:05
19:05
19:35
20:05
20:35
21:05
21:35
22:05
22:35
23:05
23:35
Święta szczególne
04:08
04:37
05:05
05:50
06:50
07:50
08:50
09:35
10:05
10:35
11:05
11:35
12:05
12:35
13:05
13:35
14:05
14:35
15:05
15:35
16:05
16:35
17:05
17:35
18:05
19:05
19:35
20:05
20:35
21:05
21:35
22:05
22:35
23:05
23:35
Wigilia
04:08
04:37
05:05
05:35
06:05
06:35
07:05
07:35
08:05
09:05
09:35
10:05
10:35
11:05
11:35
12:05
12:35
13:05
13:35
14:05
14:35
15:05
15:35
16:05
16:35
17:05
17:35
18:05
19:05
19:35
Sylwester
04:08
04:37
05:05
05:35
06:05
06:35
07:05
07:35
08:05
09:05
09:35
10:05
10:35
11:05
11:35
12:05
12:35
13:05
13:35
14:05
14:35
15:05
15:35
16:05
16:35
17:05
17:35
18:05
19:05
19:35
20:05
20:35
21:05
21:35
22:05
22:35
Objaśnienia:
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się