−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Łagiewniki Targowisko
Przystanki:
Świętochłowice
Lipiny Bukowego
Lipiny Wieczorka
Piaśniki Szpital
Chropaczów Szkoła
Chropaczów Ratusz
Chropaczów Lampego
Bytom
Łagiewniki Ostatnia [nż]
Łagiewniki Targowisko
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
T-47
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Chropaczów Ratusz
Kierunek:
Łagiewniki Targowisko
Dni robocze
04:09
04:38
05:06
05:51
06:21
06:51
07:21
07:51
08:51
09:21
09:51
10:21
10:51
11:21
11:51
12:21
12:51
13:21
13:51
14:21
14:51
15:21
15:51
16:21
16:51
17:21
18:06
18:36
19:06
19:36
20:06
20:36
21:06
21:36
22:06
22:36
23:06
23:36
Soboty, niedziele i święta
04:09
04:38
05:06
05:36
06:06
06:36
07:06
07:36
08:06
09:06
09:36
10:06
10:36
11:06
11:36
12:06
12:36
13:06
13:36
14:06
14:36
15:06
15:36
16:06
16:36
17:06
17:36
18:06
19:06
19:36
20:06
20:36
21:06
21:36
22:06
22:36
23:06
23:36
Święta szczególne
04:09
04:38
05:06
05:51
06:51
07:51
08:51
09:36
10:06
10:36
11:06
11:36
12:06
12:36
13:06
13:36
14:06
14:36
15:06
15:36
16:06
16:36
17:06
17:36
18:06
19:06
19:36
20:06
20:36
21:06
21:36
22:06
22:36
23:06
23:36
Wigilia
04:09
04:38
05:06
05:36
06:06
06:36
07:06
07:36
08:06
09:06
09:36
10:06
10:36
11:06
11:36
12:06
12:36
13:06
13:36
14:06
14:36
15:06
15:36
16:06
16:36
17:06
17:36
18:06
19:06
19:36
Sylwester
04:09
04:38
05:06
05:36
06:06
06:36
07:06
07:36
08:06
09:06
09:36
10:06
10:36
11:06
11:36
12:06
12:36
13:06
13:36
14:06
14:36
15:06
15:36
16:06
16:36
17:06
17:36
18:06
19:06
19:36
20:06
20:36
21:06
21:36
22:06
22:36
Objaśnienia:
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się