−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Lipiny Bukowego
Przystanki:
Bytom
Łagiewniki Targowisko
Łagiewniki Targowisko
Łagiewniki Ostatnia [nż]
Świętochłowice
Chropaczów Lampego
Chropaczów Ratusz
Chropaczów Szkoła
Piaśniki Szpital
Piaśniki Szpital
Lipiny Bukowego
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
T-47
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Piaśniki Szpital
Kierunek:
Lipiny Bukowego
Dni robocze
04:30
04:56
05:43
06:13
06:43
07:13
07:43
08:43
09:13
09:43
10:13
10:43
11:13
11:43
12:13
12:43
13:13
13:43
14:13
14:43
15:13
15:43
16:13
16:43
17:13
17:58
18:28
18:58
19:27
19:57
20:27
20:57
21:27
21:57
22:27
22:57
23:24
23:49
Soboty, niedziele i święta
04:30
04:56
05:27
05:57
06:27
06:57
07:27
07:57
08:57
09:27
09:57
10:27
10:57
11:27
11:57
12:27
12:57
13:27
13:57
14:27
14:57
15:27
15:57
16:27
16:57
17:27
17:57
18:57
19:27
19:57
20:27
20:57
21:27
21:57
22:27
22:57
23:24
23:49
Święta szczególne
04:30
04:56
05:43
06:43
07:43
08:43
09:27
09:57
10:27
10:57
11:27
11:57
12:27
12:57
13:27
13:57
14:27
14:57
15:27
15:57
16:27
16:57
17:27
17:57
18:57
19:27
19:57
20:27
20:57
21:27
21:57
22:27
22:57
23:24
23:49
Wigilia
04:30
04:56
05:27
05:57
06:27
06:57
07:27
07:57
08:57
09:27
09:57
10:27
10:57
11:27
11:57
12:27
12:57
13:27
13:57
14:27
14:57
15:27
15:57
16:27
16:57
17:27
17:57
18:57
19:27
Sylwester
04:30
04:56
05:27
05:57
06:27
06:57
07:27
07:57
08:57
09:27
09:57
10:27
10:57
11:27
11:57
12:27
12:57
13:27
13:57
14:27
14:57
15:27
15:57
16:27
16:57
17:27
17:57
18:57
19:27
19:57
20:27
20:57
21:27
21:57
22:27
22:57
Objaśnienia:
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się