−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Łagiewniki Targowisko
Przystanki:
Świętochłowice
Lipiny Bukowego
Lipiny Wieczorka
Piaśniki Szpital
Chropaczów Szkoła
Chropaczów Ratusz
Chropaczów Konstantego Wolnego
Bytom
Łagiewniki Ostatnia [nż]
Łagiewniki Targowisko
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
T-47
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Piaśniki Szpital
Kierunek:
Łagiewniki Targowisko
Dni robocze
04:06
04:36
05:04
05:49
06:19
06:49
07:19
07:49
08:49
09:19
09:49
10:19
10:49
11:19
11:49
12:19
12:49
13:19
13:49
14:19
14:49
15:19
15:49
16:19
16:49
17:19
18:04
18:34
19:04
19:34
20:04
20:34
21:04
21:34
22:04
22:34
23:04
23:34
Soboty, niedziele i święta
04:06
04:36
05:03
05:33
06:03
06:33
07:03
07:33
08:03
09:03
09:33
10:03
10:33
11:03
11:33
12:03
12:33
13:03
13:33
14:03
14:33
15:03
15:33
16:03
16:33
17:03
17:33
18:03
19:03
19:33
20:03
20:33
21:03
21:33
22:03
22:33
23:03
23:33
Święta szczególne
04:06
04:36
05:04
05:49
06:49
07:49
08:49
09:33
10:03
10:33
11:03
11:33
12:03
12:33
13:03
13:33
14:03
14:33
15:03
15:33
16:03
16:33
17:03
17:33
18:03
19:03
19:33
20:03
20:33
21:03
21:33
22:03
22:33
23:03
23:33
Wigilia
04:06
04:36
05:03
05:33
06:03
06:33
07:03
07:33
08:03
09:03
09:33
10:03
10:33
11:03
11:33
12:03
12:33
13:03
13:33
14:03
14:33
15:03
15:33
16:03
16:33
17:03
17:33
18:03
19:03
19:33
Sylwester
04:06
04:36
05:03
05:33
06:03
06:33
07:03
07:33
08:03
09:03
09:33
10:03
10:33
11:03
11:33
12:03
12:33
13:03
13:33
14:03
14:33
15:03
15:33
16:03
16:33
17:03
17:33
18:03
19:03
19:33
20:03
20:33
21:03
21:33
22:03
22:33
Objaśnienia:
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się