−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Lipiny Bukowego
Przystanki:
Bytom
Łagiewniki Targowisko
Łagiewniki Targowisko
Łagiewniki Ostatnia [nż]
Świętochłowice
Chropaczów Konstantego Wolnego
Chropaczów Ratusz
Chropaczów Szkoła
Chropaczów Sudecka
Lipiny Bukowego
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
T-47
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Łagiewniki Ostatnia [nż]
Kierunek:
Lipiny Bukowego
Dni robocze
04:25
04:51
05:37
06:07
06:37
07:07
07:37
08:37
09:07
09:37
10:07
10:37
11:07
11:37
12:07
12:37
13:07
13:37
14:07
14:37
15:07
15:37
16:07
16:37
17:07
17:52
18:22
18:52
19:21
19:51
20:21
20:51
21:21
21:51
22:21
22:51
23:19
23:45
Soboty, niedziele i święta
04:25
04:51
05:21
05:51
06:21
06:51
07:21
07:51
08:51
09:21
09:51
10:21
10:51
11:21
11:51
12:21
12:51
13:21
13:51
14:21
14:51
15:21
15:51
16:21
16:51
17:21
17:51
18:51
19:21
19:51
20:21
20:51
21:21
21:51
22:21
22:51
23:19
23:45
Święta szczególne
04:25
04:51
05:37
06:37
07:37
08:37
09:21
09:51
10:21
10:51
11:21
11:51
12:21
12:51
13:21
13:51
14:21
14:51
15:21
15:51
16:21
16:51
17:21
17:51
18:51
19:21
19:51
20:21
20:51
21:21
21:51
22:21
22:51
23:19
23:45
Wigilia
04:25
04:51
05:21
05:51
06:21
06:51
07:21
07:51
08:51
09:21
09:51
10:21
10:51
11:21
11:51
12:21
12:51
13:21
13:51
14:21
14:51
15:21
15:51
16:21
16:51
17:21
17:51
18:51
19:21
Sylwester
04:25
04:51
05:21
05:51
06:21
06:51
07:21
07:51
08:51
09:21
09:51
10:21
10:51
11:21
11:51
12:21
12:51
13:21
13:51
14:21
14:51
15:21
15:51
16:21
16:51
17:21
17:51
18:51
19:21
19:51
20:21
20:51
21:21
21:51
22:21
22:51
Objaśnienia:
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się