−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Łagiewniki Targowisko
Przystanki:
Świętochłowice
Lipiny Bukowego
Lipiny Wieczorka
Piaśniki Szpital
Chropaczów Szkoła
Chropaczów Ratusz
Chropaczów Konstantego Wolnego
Bytom
Łagiewniki Ostatnia [nż]
Łagiewniki Targowisko
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
T-47
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Chropaczów Szkoła
Kierunek:
Łagiewniki Targowisko
Dni robocze
04:09
04:39
05:07
05:52
06:22
06:52
07:22
07:52
08:52
09:22
09:52
10:22
10:52
11:22
11:52
12:22
12:52
13:22
13:52
14:22
14:52
15:22
15:52
16:22
16:52
17:22
18:07
18:37
19:07
19:37
20:07
20:37
21:07
21:37
22:07
22:37
23:07
23:37
Soboty, niedziele i święta
04:09
04:39
05:06
05:36
06:06
06:36
07:06
07:36
08:06
09:06
09:36
10:06
10:36
11:06
11:36
12:06
12:36
13:06
13:36
14:06
14:36
15:06
15:36
16:06
16:36
17:06
17:36
18:06
19:06
19:36
20:06
20:36
21:06
21:36
22:06
22:36
23:06
23:36
Święta szczególne
04:09
04:39
05:07
05:52
06:52
07:52
08:52
09:36
10:06
10:36
11:06
11:36
12:06
12:36
13:06
13:36
14:06
14:36
15:06
15:36
16:06
16:36
17:06
17:36
18:06
19:06
19:36
20:06
20:36
21:06
21:36
22:06
22:36
23:06
23:36
Wigilia
04:09
04:39
05:06
05:36
06:06
06:36
07:06
07:36
08:06
09:06
09:36
10:06
10:36
11:06
11:36
12:06
12:36
13:06
13:36
14:06
14:36
15:06
15:36
16:06
16:36
17:06
17:36
18:06
19:06
19:36
Sylwester
04:09
04:39
05:06
05:36
06:06
06:36
07:06
07:36
08:06
09:06
09:36
10:06
10:36
11:06
11:36
12:06
12:36
13:06
13:36
14:06
14:36
15:06
15:36
16:06
16:36
17:06
17:36
18:06
19:06
19:36
20:06
20:36
21:06
21:36
22:06
22:36
Objaśnienia:
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się