−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Łagiewniki Targowisko
Przystanki:
Świętochłowice
Lipiny Bukowego
Lipiny Wieczorka
Piaśniki Szpital
Chropaczów Szkoła
Chropaczów Ratusz
Chropaczów Konstantego Wolnego
Bytom
Łagiewniki Ostatnia [nż]
Łagiewniki Targowisko
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
T-47
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Chropaczów Ratusz
Kierunek:
Łagiewniki Targowisko
Dni robocze
04:10
04:40
05:08
05:53
06:23
06:53
07:23
07:53
08:53
09:23
09:53
10:23
10:53
11:23
11:53
12:23
12:53
13:23
13:53
14:23
14:53
15:23
15:53
16:23
16:53
17:23
18:08
18:38
19:08
19:38
20:08
20:38
21:08
21:38
22:08
22:38
23:08
23:38
Soboty, niedziele i święta
04:10
04:40
05:07
05:37
06:07
06:37
07:07
07:37
08:07
09:07
09:37
10:07
10:37
11:07
11:37
12:07
12:37
13:07
13:37
14:07
14:37
15:07
15:37
16:07
16:37
17:07
17:37
18:07
19:07
19:37
20:07
20:37
21:07
21:37
22:07
22:37
23:07
23:37
Święta szczególne
04:10
04:40
05:08
05:53
06:53
07:53
08:53
09:37
10:07
10:37
11:07
11:37
12:07
12:37
13:07
13:37
14:07
14:37
15:07
15:37
16:07
16:37
17:07
17:37
18:07
19:07
19:37
20:07
20:37
21:07
21:37
22:07
22:37
23:07
23:37
Wigilia
04:10
04:40
05:07
05:37
06:07
06:37
07:07
07:37
08:07
09:07
09:37
10:07
10:37
11:07
11:37
12:07
12:37
13:07
13:37
14:07
14:37
15:07
15:37
16:07
16:37
17:07
17:37
18:07
19:07
19:37
Sylwester
04:10
04:40
05:07
05:37
06:07
06:37
07:07
07:37
08:07
09:07
09:37
10:07
10:37
11:07
11:37
12:07
12:37
13:07
13:37
14:07
14:37
15:07
15:37
16:07
16:37
17:07
17:37
18:07
19:07
19:37
20:07
20:37
21:07
21:37
22:07
22:37
Objaśnienia:
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się