−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Lipiny Bukowego
Przystanki:
Bytom
Łagiewniki Targowisko
Łagiewniki Targowisko
Łagiewniki Ostatnia [nż]
Świętochłowice
Chropaczów Konstantego
Chropaczów Ratusz
Chropaczów Szkoła
Piaśniki Szpital
Lipiny Bukowego
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
T-47
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Łagiewniki Targowisko
Kierunek:
Lipiny Bukowego
Dni robocze
04:39
05:26
05:56
06:26
06:56
07:26
08:26
08:56
09:26
09:56
10:26
11:26
11:56
12:26
12:56
13:26
13:56
14:26
14:56
15:26
15:56
16:26
17:26
17:56
18:26
18:56
19:36
20:06
20:36
21:36
22:06
22:36
23:06
23:32
Soboty, niedziele i święta
04:39
05:06
05:36
06:06
06:36
07:06
07:36
08:36
09:06
09:36
10:06
10:36
11:36
12:06
12:36
13:06
13:36
14:06
14:36
15:06
15:36
16:06
16:36
17:36
18:06
18:36
19:06
19:36
20:06
20:36
21:36
22:06
22:36
23:06
23:32
Objaśnienia:
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się