−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Lipiny Bukowego
Przystanki:
Bytom
Łagiewniki Targowisko
Łagiewniki Targowisko
Łagiewniki Ostatnia [nż]
Świętochłowice
Chropaczów Konstantego
Chropaczów Ratusz
Chropaczów Szkoła
Piaśniki Szpital
Lipiny Bukowego
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
T-47
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Chropaczów Konstantego
Kierunek:
Lipiny Bukowego
Dni robocze
04:41
05:30
06:00
06:30
07:00
07:30
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:30
18:00
18:30
19:00
19:39
20:09
20:39
21:39
22:09
22:39
23:08
23:34
Soboty, niedziele i święta
04:41
05:09
05:39
06:09
06:39
07:09
07:39
08:39
09:09
09:39
10:09
10:39
11:39
12:09
12:39
13:09
13:39
14:09
14:39
15:09
15:39
16:09
16:39
17:39
18:09
18:39
19:09
19:39
20:09
20:39
21:39
22:09
22:39
23:08
23:34
Objaśnienia:
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się