−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Lipiny Bukowego
Przystanki:
Bytom
Łagiewniki Targowisko
Łagiewniki Targowisko
Łagiewniki Ostatnia [nż]
Świętochłowice
Chropaczów Konstantego
Chropaczów Ratusz
Chropaczów Szkoła
Piaśniki Szpital
Lipiny Bukowego
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
T-47
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Chropaczów Szkoła
Kierunek:
Lipiny Bukowego
Dni robocze
04:44
05:33
06:03
06:33
07:03
07:33
08:33
09:03
09:33
10:03
10:33
11:33
12:03
12:33
13:03
13:33
14:03
14:33
15:03
15:33
16:03
16:33
17:33
18:03
18:33
19:03
19:42
20:12
20:42
21:42
22:12
22:42
23:11
23:37
Soboty, niedziele i święta
04:44
05:12
05:42
06:12
06:42
07:12
07:42
08:42
09:12
09:42
10:12
10:42
11:42
12:12
12:42
13:12
13:42
14:12
14:42
15:12
15:42
16:12
16:42
17:42
18:12
18:42
19:12
19:42
20:12
20:42
21:42
22:12
22:42
23:11
23:37
Objaśnienia:
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się