−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Świętochłowice Mijanka
Przystanki:
Katowice
Katowice Plac Wolności
Katowice Sobieskiego
Katowice Dąbrówki
Załęże Pośpiecha
Załęże Kościół
Załęże Janasa
Załęże Dwór
Załęże Wiśniowa
Załęże Dom Kultury
Załęże Szkoła
Chorzów
Chorzów Batory Zajezdnia
Chorzów Batory Piekarska
Chorzów Batory Dworzec PKP
Chorzów Batory Hotel
Chorzów Dąbrowskiego
Chorzów Hala Sportowa
Świętochłowice
Świętochłowice Gazownia
Świętochłowice Mijanka
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
T-7
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Załęże Pośpiecha
Kierunek:
Świętochłowice Mijanka
Dni robocze
04:02
04:17
04:32
04:44
04:57
05:12
05:27
05:42
05:57
06:12
06:27
06:42
06:57
07:12
07:27
07:42
07:57
08:12
08:27
08:42
08:57
09:12
09:27
09:42
09:57
10:12
10:27
10:42
10:57
11:12
11:27
11:42
11:57
12:12
12:27
12:42
12:57
13:12
13:27
13:42
13:57
14:12
14:27
14:42
14:57
15:12
15:27
15:42
15:57
16:12
16:27
16:42
16:57
17:12
17:27
17:42
17:57
18:12
18:27
18:42
18:57
19:12
19:27
19:42
19:57
20:12
20:27
20:42
20:57
21:12
21:27
21:42
21:57
22:12
22:27
22:57
23:37
00:42
01:42
02:42
Soboty, niedziele i święta
04:02
04:17
04:32
04:44
04:57
05:12
05:27
05:42
05:57
06:12
06:27
06:42
06:57
07:12
07:27
07:42
07:57
08:12
08:27
08:42
08:57
09:12
09:27
09:42
09:57
10:12
10:27
10:42
10:57
11:12
11:27
11:42
11:57
12:12
12:27
12:42
12:57
13:12
13:27
13:42
13:57
14:12
14:27
14:42
14:57
15:12
15:27
15:42
15:57
16:12
16:27
16:42
16:57
17:12
17:27
17:42
17:57
18:12
18:27
18:42
18:57
19:12
19:27
19:42
19:57
20:12
20:27
20:42
20:57
21:12
21:27
21:42
21:57
22:12
22:27
22:57
23:37
00:42
01:42
02:42
Zmiana czasu
04:02
04:17
04:32
04:44
04:57
05:12
05:27
05:42
05:57
06:12
06:27
06:42
06:57
07:12
07:27
07:42
07:57
08:12
08:27
08:42
08:57
09:12
09:27
09:42
09:57
10:12
10:27
10:42
10:57
11:12
11:27
11:42
11:57
12:12
12:27
12:42
12:57
13:12
13:27
13:42
13:57
14:12
14:27
14:42
14:57
15:12
15:27
15:42
15:57
16:12
16:27
16:42
16:57
17:12
17:27
17:42
17:57
18:12
18:27
18:42
18:57
19:12
19:27
19:42
19:57
20:12
20:27
20:42
20:57
21:12
21:27
21:42
21:57
22:12
22:27
22:57
23:55
00:50
01:43
Objaśnienia:
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się