−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Gliwice Zajezdnia
Przystanki:
Ruda Śląska
Chebzie Pętla
Chebzie Dworcowa
Chebzie Styczyńskiego
Ruda Urząd Skarbowy
Ruda Południowa
Ruda Klary
Zabrze
Zaborze Wolności
Zaborze Lompy
Zaborze Skargi
Zaborze Elektrociepłownia
Zaborze Skansen Luiza
Zabrze Sienkiewicza
Zabrze Św. Floriana
Zabrze Plac Wolności
Zabrze Karola Miarki
Zabrze Urząd Stanu Cywilnego
Zabrze Damrota
Zabrze Plac Słowiański
Zabrze Słowackiego
Maciejów Kondratowicza
Maciejów Knurowska
Gliwice
Gliwice Zajezdnia
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
1
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Zaborze Elektrociepłownia
Kierunek:
Gliwice Zajezdnia
Dni robocze
04:54
05:27
05:57
06:27
06:57
07:27
07:57
08:27
08:57
09:27
09:57
10:27
10:57
11:27
11:57
12:27
12:57
13:27
13:57
14:27
14:57
15:27
15:57
16:27
16:57
17:27
17:57
18:27
18:57
19:27
19:57
20:27
20:57
21:27
21:57
22:27
22:57
23:25
00:25
01:25
02:50
03:25
04:25
Soboty
04:54
05:27
05:57
06:27
06:57
07:27
07:57
08:27
08:57
09:27
09:57
10:27
10:57
11:27
11:57
12:27
12:57
13:27
13:57
14:27
14:57
15:27
15:57
16:27
16:57
17:27
17:57
18:27
18:57
19:27
19:57
20:27
20:57
21:27
21:57
22:27
22:57
23:25
00:25
01:25
02:50
03:25
04:25
Niedziele i święta
05:27
06:27
07:27
08:27
09:27
09:57
10:27
10:57
11:27
11:57
12:27
12:57
13:27
13:57
14:27
14:57
15:27
15:57
16:27
16:57
17:27
17:57
18:27
18:57
19:27
19:57
20:27
21:27
22:27
23:25
00:25
01:25
02:50
03:25
04:25
Wigilia
04:54
05:27
05:57
06:27
06:57
07:27
07:57
08:27
08:57
09:27
09:57
10:27
10:57
11:27
11:57
12:27
12:57
13:27
13:57
14:27
14:57
15:27
15:57
16:27
16:57
17:27
18:27
19:27
20:27
21:27
22:27
01:25
02:50
03:25
04:25
Sylwester
04:54
05:27
05:57
06:27
06:57
07:27
07:57
08:27
08:57
09:27
09:57
10:27
10:57
11:27
11:57
12:27
12:57
13:27
13:57
14:27
14:57
15:27
15:57
16:27
16:57
17:27
18:27
19:27
20:27
21:27
22:27
01:25
02:50
03:25
04:25
zmiana czasu
04:54
05:27
05:57
06:27
06:57
07:27
07:57
08:27
08:57
09:27
09:57
10:27
10:57
11:27
11:57
12:27
12:57
13:27
13:57
14:27
14:57
15:27
15:57
16:27
16:57
17:27
17:57
18:27
18:57
19:27
19:57
20:27
20:57
21:27
21:57
22:27
22:57
23:25
00:25
01:25
03:25
04:25
Objaśnienia:
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się