−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Bytom Plac Sikorskiego
Przystanki:
Gliwice
Gliwice Zajezdnia
Zabrze
Maciejów Knurowska
Maciejów Kondratowicza
Zabrze Słowackiego
Zabrze Plac Słowiański
Zabrze Damrota
Zabrze Urząd Stanu Cywilnego
Zabrze Karola Miarki
Zabrze Prof. Religi
Zabrze Hagera [nż]
Biskupice Młyńska
Biskupice Kościół
Biskupice Zamkowa
Biskupice Ziemska [nż]
Biskupice Pętla
Bytom
Bobrek Osiedle Pod Brzozami
Bobrek Szkoła [nż]
Bobrek Ratusz
Bobrek Wytrwałych
Szombierki Elektrownia
Szombierki Ratusz
Szombierki Kościół
Szombierki Kolonia Górnicza
Szombierki Kopalnia
Bytom Zamłynie
Bytom Jagiellońska
Bytom Plac Sikorskiego
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
2
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Biskupice Kościół
Kierunek:
Bytom Plac Sikorskiego
Dni robocze
03:37
03:59
04:12
04:29
04:40
04:56
05:08
05:25
05:38
05:55
06:08
06:25
06:38
06:55
07:08
07:25
07:38
07:55
08:08
08:25
08:38
08:55
09:08
09:25
09:38
09:55
10:08
10:25
10:38
10:55
11:08
11:25
11:38
11:55
12:08
12:25
12:38
12:55
13:08
13:25
13:38
13:55
14:08
14:25
14:38
14:55
15:08
15:25
15:38
15:55
16:08
16:25
16:38
16:55
17:08
17:25
17:38
17:55
18:08
18:25
18:38
18:55
19:08
19:38
19:55
20:08
20:38
20:55
21:08
21:25
21:38
21:55
22:08
22:31
22:56
23:28
23:58
00:58
01:58
03:03
Soboty
03:37
04:12
04:40
05:08
05:38
06:08
06:38
07:08
07:38
08:08
08:38
08:55
09:08
09:25
09:38
09:55
10:08
10:25
10:38
10:55
11:08
11:25
11:38
11:55
12:08
12:25
12:38
12:55
13:08
13:25
13:38
13:55
14:08
14:25
14:38
14:55
15:08
15:25
15:38
15:55
16:08
16:25
16:38
16:55
17:08
17:38
17:55
18:08
18:38
18:55
19:08
19:38
19:55
20:08
20:38
20:55
21:08
21:25
21:38
21:55
22:08
22:31
22:56
23:28
23:58
00:58
01:58
03:03
Niedziele i święta
03:37
04:12
04:40
05:08
05:38
06:08
06:38
07:08
07:38
08:08
08:38
09:08
09:38
10:08
10:38
11:08
11:38
12:08
12:38
13:08
13:38
14:08
14:38
15:08
15:38
16:08
16:38
17:08
17:38
18:08
18:38
19:08
19:38
20:08
20:38
21:08
21:38
22:08
22:31
22:56
23:28
23:58
00:58
01:58
03:03
Wigilia
03:37
04:12
04:40
05:08
05:38
06:08
06:38
07:08
07:38
08:08
08:38
09:08
09:38
10:08
10:38
11:08
11:38
12:08
12:38
13:08
13:38
14:08
14:38
15:08
15:38
16:08
16:38
17:38
19:08
20:38
21:38
22:56
23:58
00:58
01:58
03:03
Sylwester
03:37
03:59
04:12
04:29
04:40
04:56
05:08
05:25
05:38
05:55
06:08
06:25
06:38
06:55
07:08
07:25
07:38
07:55
08:08
08:25
08:38
08:55
09:08
09:25
09:38
09:55
10:08
10:25
10:38
10:55
11:08
11:25
11:38
11:55
12:08
12:25
12:38
12:55
13:08
13:25
13:38
13:55
14:08
14:25
14:38
14:55
15:08
15:25
15:38
15:55
16:08
16:25
16:38
16:55
17:08
17:25
17:38
17:55
18:08
18:38
19:08
19:38
20:08
20:38
21:08
21:38
22:08
22:31
00:58
01:58
03:03
zmiana czasu
03:37
04:12
04:40
05:08
05:38
06:08
06:38
07:08
07:38
08:08
08:38
08:55
09:08
09:25
09:38
09:55
10:08
10:25
10:38
10:55
11:08
11:25
11:38
11:55
12:08
12:25
12:38
12:55
13:08
13:25
13:38
13:55
14:08
14:25
14:38
14:55
15:08
15:25
15:38
15:55
16:08
16:25
16:38
16:55
17:08
17:38
17:55
18:08
18:38
18:55
19:08
19:38
19:55
20:08
20:38
20:55
21:08
21:25
21:38
21:55
22:08
22:31
22:56
23:28
23:58
00:58
01:58
Objaśnienia:
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się