−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Bytom Plac Sikorskiego
Przystanki:
Gliwice
Gliwice Zajezdnia
Zabrze
Maciejów Knurowska
Maciejów Kondratowicza
Zabrze Słowackiego
Zabrze Plac Słowiański
Zabrze Damrota
Zabrze Urząd Stanu Cywilnego
Zabrze Karola Miarki
Zabrze Prof. Religi
Zabrze Hagera [nż]
Biskupice Młyńska
Biskupice Kościół
Biskupice Zamkowa
Biskupice Ziemska [nż]
Biskupice Pętla
Bytom
Bobrek Osiedle Pod Brzozami
Bobrek Szkoła [nż]
Bobrek Ratusz
Bobrek Wytrwałych
Szombierki Elektrownia
Szombierki Ratusz
Szombierki Kościół
Szombierki Kolonia Górnicza
Szombierki Kopalnia
Bytom Zamłynie
Bytom Jagiellońska
Bytom Plac Sikorskiego
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
2
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Zabrze Damrota
Kierunek:
Bytom Plac Sikorskiego
Dni robocze
03:26
03:48
04:01
04:18
04:29
04:45
04:56
05:13
05:26
05:43
05:56
06:13
06:26
06:43
06:56
07:13
07:26
07:43
07:56
08:13
08:26
08:43
08:56
09:13
09:26
09:43
09:56
10:13
10:26
10:43
10:56
11:13
11:26
11:43
11:56
12:13
12:26
12:43
12:56
13:13
13:26
13:43
13:56
14:13
14:26
14:43
14:56
15:13
15:26
15:43
15:56
16:13
16:26
16:43
16:56
17:13
17:26
17:43
17:56
18:13
18:26
18:43
18:56
19:26
19:43
19:56
20:26
20:43
20:56
21:13
21:26
21:43
21:56
22:19
22:44
23:17
23:47
00:47
01:47
02:52
Soboty
03:26
04:01
04:29
04:56
05:26
05:56
06:26
06:56
07:26
07:56
08:26
08:43
08:56
09:13
09:26
09:43
09:56
10:13
10:26
10:43
10:56
11:13
11:26
11:43
11:56
12:13
12:26
12:43
12:56
13:13
13:26
13:43
13:56
14:13
14:26
14:43
14:56
15:13
15:26
15:43
15:56
16:13
16:26
16:43
16:56
17:26
17:43
17:56
18:26
18:43
18:56
19:26
19:43
19:56
20:26
20:43
20:56
21:13
21:26
21:43
21:56
22:19
22:44
23:17
23:47
00:47
01:47
02:52
Niedziele i święta
03:26
04:01
04:29
04:56
05:26
05:56
06:26
06:56
07:26
07:56
08:26
08:56
09:26
09:56
10:26
10:56
11:26
11:56
12:26
12:56
13:26
13:56
14:26
14:56
15:26
15:56
16:26
16:56
17:26
17:56
18:26
18:56
19:26
19:56
20:26
20:56
21:26
21:56
22:19
22:44
23:17
23:47
00:47
01:47
02:52
Wigilia
03:26
04:01
04:29
04:56
05:26
05:56
06:26
06:56
07:26
07:56
08:26
08:56
09:26
09:56
10:26
10:56
11:26
11:56
12:26
12:56
13:26
13:56
14:26
14:56
15:26
15:56
16:26
17:26
18:56
20:26
21:26
22:44
23:47
00:47
01:47
02:52
Sylwester
03:26
03:48
04:01
04:18
04:29
04:45
04:56
05:13
05:26
05:43
05:56
06:13
06:26
06:43
06:56
07:13
07:26
07:43
07:56
08:13
08:26
08:43
08:56
09:13
09:26
09:43
09:56
10:13
10:26
10:43
10:56
11:13
11:26
11:43
11:56
12:13
12:26
12:43
12:56
13:13
13:26
13:43
13:56
14:13
14:26
14:43
14:56
15:13
15:26
15:43
15:56
16:13
16:26
16:43
16:56
17:13
17:26
17:43
17:56
18:26
18:56
19:26
19:56
20:26
20:56
21:26
21:56
22:19
00:47
01:47
02:52
zmiana czasu
03:26
04:01
04:29
04:56
05:26
05:56
06:26
06:56
07:26
07:56
08:26
08:43
08:56
09:13
09:26
09:43
09:56
10:13
10:26
10:43
10:56
11:13
11:26
11:43
11:56
12:13
12:26
12:43
12:56
13:13
13:26
13:43
13:56
14:13
14:26
14:43
14:56
15:13
15:26
15:43
15:56
16:13
16:26
16:43
16:56
17:26
17:43
17:56
18:26
18:43
18:56
19:26
19:43
19:56
20:26
20:43
20:56
21:13
21:26
21:43
21:56
22:19
22:44
23:17
23:47
00:47
01:47
Objaśnienia:
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się