−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Chorzów Batory Zajezdnia
Przystanki:
Katowice
Brynów Centrum Przesiadkowe
Brynów Słowików
Brynów Drozdów
Brynów Gawronów
Brynów Zgrzebnioka
Katowice Kościuszki Basen
Katowice Kościuszki Szpital
Katowice Stadion AWF
Katowice Jordana
Katowice Plac Miarki
Katowice Św. Jana
Katowice Rynek /Teatr Śl./
Katowice Damrota
Katowice Graniczna
Zawodzie Paderewskiego
Zawodzie Uniwersytet Ekonomiczny
Zawodzie Ośrodek Sportowy
Zawodzie Łączna
Zawodzie Centrum Przesiadkowe
Zawodzie Zajezdnia
Katowice Rynek
Katowice Rondo
Katowice Sokolska
Katowice Stęślickiego
Dąb Huta Baildon
Dąb Silesia City Center
Dąb Kościół
Park Śląski Wesołe Miasteczko
Park Śląski Ogród Zoologiczny
Park Śląski Wejście Główne
Chorzów
Chorzów Stadion Śląski Pętla Zach.
Chorzów Stadion Śląski
Chorzów AKS
Chorzów Teatr Rozrywki
Chorzów Rynek
Chorzów Metalowców
Chorzów Nowa
Chorzów Polna
Łagiewniki Zajezdnia
Bytom
Łagiewniki Media-Markt
Łagiewniki Cmentarz
Bytom Arki Bożka
Bytom Park Mickiewicza
Bytom Teatr Tańca-Rozbark
Rozbark Siemianowicka
Bytom Głęboka
Bytom Plac Sikorskiego
Bytom Jagiellońska
Bytom Plac Sikorskiego
Bytom Łagiewnicka
Bytom Urząd Pracy
Łagiewniki Gojny [nż]
Łagiewniki Szyby Rycerskie [nż]
Łagiewniki Krzyżowa
Łagiewniki Fabryczna
Łagiewniki Targowisko
Świętochłowice
Chropaczów Osiedle Na Wzgórzu
Piaśniki Skrzyżowanie
Piaśniki Osiedle Skałka
Świętochłowice Polna
Świętochłowice Kościół
Świętochłowice Muzeum Powstań Śląskich
Świętochłowice Mijanka
Świętochłowice Gazownia
Chorzów
Chorzów Batory Hotel
Chorzów Batory Dworzec PKP
Chorzów Batory Piekarska
Chorzów Batory Zajezdnia
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
6
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Chorzów Metalowców
Kierunek:
Chorzów Batory Zajezdnia
Dni robocze
03:36
03:59
04:10
B
04:27
04:35
B
04:41
04:54
05:09
05:24
05:39
05:54
06:09
06:24
06:39
06:54
07:09
07:24
07:39
07:54
08:09
08:24
08:39
08:54
09:09
09:24
09:39
09:54
10:09
10:24
10:39
10:54
11:09
11:24
11:39
11:54
12:09
12:24
12:39
12:54
13:09
13:24
13:39
13:54
14:09
14:24
14:39
14:54
15:09
15:24
15:39
15:54
16:09
16:24
16:39
16:54
17:09
17:24
17:39
17:54
18:09
18:24
18:39
18:54
19:09
19:24
19:39
19:54
20:24
20:54
21:24
21:54
22:24
22:54
23:28
00:13
01:13
02:13
03:13
Soboty, niedziele i święta
03:36
03:59
04:27
04:54
05:24
05:54
06:24
06:54
07:24
07:54
08:24
08:54
09:24
09:54
10:24
10:54
11:24
11:54
12:24
12:54
13:24
13:54
14:24
14:54
15:24
15:54
16:24
16:54
17:24
17:54
18:24
18:54
19:24
19:54
20:24
20:54
21:24
21:54
22:24
22:54
23:28
00:13
01:13
02:13
03:13
Wigilia
03:36
03:59
04:27
04:54
05:24
05:54
06:24
06:54
07:24
07:54
08:24
08:54
09:24
09:54
10:24
10:54
11:24
11:54
12:24
12:54
13:24
13:54
14:24
14:54
15:24
16:24
17:24
18:24
19:24
20:54
22:54
00:13
01:13
02:13
03:13
Sylwester
03:36
03:59
04:27
04:54
05:24
05:54
06:24
06:54
07:24
07:54
08:24
08:54
09:24
09:54
10:24
10:54
11:24
11:54
12:24
12:54
13:24
13:54
14:24
14:54
15:24
15:54
16:24
16:54
17:24
17:54
18:24
18:54
19:24
19:54
20:24
20:54
21:24
21:54
22:24
22:54
23:28
01:13
02:13
03:13
zmiana czasu
03:36
03:59
04:27
04:54
05:24
05:54
06:24
06:54
07:24
07:54
08:24
08:54
09:24
09:54
10:24
10:54
11:24
11:54
12:24
12:54
13:24
13:54
14:24
14:54
15:24
15:54
16:24
16:54
17:24
17:54
18:24
18:54
19:24
19:54
20:24
20:54
21:24
21:54
22:24
22:54
23:28
00:13
01:10
B
01:13
03:13
Objaśnienia:
B
− kurs skrócony do: Bytom Plac Sikorskiego
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się