−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Bytom Szkoła Medyczna
Przystanki:
Ruda Śląska
Chebzie Pętla
Chebzie Pawła
Świętochłowice
Lipiny Zakłady Silesia
Lipiny Targowisko
Lipiny Kościół
Piaśniki Szpital
Piaśniki Skrzyżowanie
Chorzów
Chorzów Pokoju
Chorzów Szarlociniec
Chorzów Wodociągi
Chorzów Styczyńskiego
Chorzów Targowisko
Chorzów Nowa
Chorzów Polna
Łagiewniki Zajezdnia
Bytom
Łagiewniki Media-Markt
Łagiewniki Cmentarz
Bytom Arki Bożka
Bytom Park Mickiewicza
Bytom Teatr Tańca-Rozbark
Rozbark Siemianowicka
Bytom Głęboka
Chorzów
Chorzów Batory Zajezdnia
Chorzów Batory Piekarska
Chorzów Batory Dworzec PKP
Chorzów Racławicka
Chorzów Dom Działkowca
Chorzów Szkoła Niewidomych
Chorzów Kościół św. Jadwigi
Chorzów Sobieskiego
Chorzów Rynek
Chorzów Dworcowa
Chorzów Żeromskiego
Chorzów Kościół św. Jadwigi
Chorzów Omańkowskiej
Chorzów Bałtycka
Świętochłowice
Świętochłowice Gazownia
Świętochłowice Mijanka
Świętochłowice Muzeum Powstań Śląskich
Świętochłowice Kościół
Świętochłowice Polna
Piaśniki Osiedle Skałka
Piaśniki Skrzyżowanie
Chropaczów Osiedle Na Wzgórzu
Bytom
Łagiewniki Targowisko
Łagiewniki Fabryczna
Łagiewniki Krzyżowa
Łagiewniki Szyby Rycerskie [nż]
Łagiewniki Gojny [nż]
Bytom Urząd Pracy
Bytom Łagiewnicka
Bytom Jagiellońska
Bytom Plac Sikorskiego
Bytom Sąd
Bytom Urząd Miasta
Stroszek Zajezdnia
Stroszek Osiedle
Stroszek Targowisko
Stroszek Plac Żeromskiego
Stroszek Kopalnia
Dąbrowa Miejska Centrum Handlowe
Dąbrowa Miejska [nż]
Dąbrowa Miejska Leśna
Dąbrowa Miejska Węglowa [nż]
Bytom Odrzańska [nż]
Bytom Piłkarska [nż]
Bytom Olimpijska
Bytom Wrocławska
Bytom Kąpielisko
Bytom Wallisa
Bytom Łużycka
Bytom Szkoła Medyczna
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
10
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Dąbrowa Miejska Centrum Handlowe
Kierunek:
Bytom Szkoła Medyczna
Dni robocze
02:58
03:16
03:34
03:51
04:09
05:06
Soboty, niedziele i święta
02:58
03:16
03:34
03:51
04:09
05:06
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się