−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Katowice Plac Miarki
Przystanki:
Bytom
Stroszek Zajezdnia
Stroszek Osiedle
Stroszek Targowisko
Stroszek Plac Żeromskiego
Stroszek Kopalnia
Dąbrowa Miejska Centrum Handlowe
Dąbrowa Miejska [nż]
Dąbrowa Miejska Leśna
Dąbrowa Miejska Węglowa [nż]
Bytom Odrzańska [nż]
Bytom Piłkarska [nż]
Bytom Olimpijska
Bytom Urząd Miasta
Bytom Batorego
Bytom Moniuszki
Bytom Plac Sikorskiego
Bytom Głęboka
Rozbark Siemianowicka
Bytom Teatr Tańca-Rozbark
Bytom Park Mickiewicza
Bytom Arki Bożka
Łagiewniki Cmentarz
Łagiewniki Media-Markt
Chorzów
Łagiewniki Zajezdnia
Chorzów Polna
Chorzów Nowa
Chorzów Metalowców
Chorzów Rynek
Chorzów Teatr Rozrywki
Chorzów AKS
Chorzów Stadion Śląski
Katowice
Park Śląski Wejście Główne
Park Śląski Ogród Zoologiczny
Park Śląski Wesołe Miasteczko
Dąb Kościół
Dąb Silesia City Center
Dąb Huta Baildon
Katowice Stęślickiego
Katowice Sokolska
Katowice Rondo
Katowice Rynek
Katowice Św. Jana
Katowice Plac Miarki
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
11
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Chorzów AKS
Kierunek:
Katowice Plac Miarki
Dni robocze
04:52
05:04
05:21
05:51
06:06
06:21
06:36
06:51
07:06
07:21
07:36
07:51
08:21
08:36
08:51
09:21
09:36
09:51
10:21
10:36
10:51
11:21
11:36
11:51
12:21
12:36
12:51
13:06
13:21
13:36
13:51
14:06
14:21
14:36
14:51
15:06
15:21
15:36
15:51
16:06
16:21
16:36
16:51
17:06
17:21
17:36
17:51
18:06
18:21
18:36
18:51
19:06
19:23
19:36
19:53
20:08
20:23
20:38
20:53
21:08
21:23
21:38
21:53
22:08
22:23
22:46
Soboty
04:58
05:53
06:23
06:53
07:08
07:23
07:53
08:23
08:38
08:53
09:08
09:23
09:36
09:51
10:08
10:23
10:36
10:51
11:06
11:21
11:36
11:51
12:06
12:21
12:36
12:51
13:06
13:21
13:36
13:51
14:06
14:21
14:36
14:51
15:06
15:21
15:36
15:51
16:06
16:21
16:36
16:51
17:06
17:21
17:36
17:51
18:06
18:21
18:36
18:51
19:06
19:23
19:36
19:51
20:06
20:23
20:38
20:53
21:08
21:23
21:38
21:53
22:23
22:46
Niedziele i święta
07:08
08:38
09:23
10:08
10:24
10:51
11:36
11:51
12:06
12:21
12:36
12:51
13:06
13:21
13:36
13:51
14:06
14:21
14:36
14:51
15:06
15:21
15:36
15:51
16:06
16:21
16:36
16:51
17:06
17:21
17:36
17:51
18:06
18:21
18:36
18:51
19:06
19:23
19:36
19:51
20:06
20:23
20:38
20:53
21:08
21:23
21:38
21:53
22:23
22:46
Święta szczególne
08:46
10:08
11:38
12:23
12:53
13:23
13:53
14:23
14:53
15:23
15:53
16:23
16:53
17:23
17:53
18:23
18:53
19:23
19:53
20:23
20:53
21:23
21:53
22:23
22:46
Wigilia
04:58
05:23
05:53
06:08
06:23
06:38
06:53
07:08
07:23
07:38
07:53
08:23
08:38
08:53
09:08
09:23
09:38
09:53
10:08
10:23
10:38
10:53
11:08
11:23
11:38
11:53
12:08
12:23
12:38
12:53
13:08
13:38
14:08
14:38
15:08
15:38
16:23
17:53
19:08
20:38
Sylwester
04:58
05:23
05:53
06:08
06:23
06:38
06:53
07:08
07:23
07:38
07:53
08:23
08:38
08:53
09:08
09:23
09:38
09:53
10:08
10:23
10:38
10:53
11:08
11:23
11:38
11:53
12:08
12:23
12:38
12:53
13:08
13:23
13:38
13:53
14:08
14:23
14:38
14:53
15:08
15:23
15:38
15:53
16:08
16:23
16:38
16:53
17:08
17:23
17:38
17:53
18:08
18:23
18:38
18:53
19:08
19:23
19:38
19:53
20:08
20:38
20:53
21:16
22:16
Objaśnienia:
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się