−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Chorzów Metalowców
Przystanki:
Katowice
Katowice Plac Miarki
Katowice Św. Jana
Katowice Rynek /Teatr Śl./
Katowice Damrota
Katowice Graniczna
Zawodzie Paderewskiego
Zawodzie Uniwersytet Ekonomiczny
Zawodzie Ośrodek Sportowy
Zawodzie Łączna
Zawodzie Centrum Przesiadkowe
Zawodzie Zajezdnia
Katowice Rynek
Katowice Rondo
Katowice Sokolska
Katowice Stęślickiego
Dąb Huta Baildon
Dąb Silesia City Center
Dąb Kościół
Park Śląski Wesołe Miasteczko
Park Śląski Ogród Zoologiczny
Park Śląski Wejście Główne
Chorzów
Chorzów Stadion Śląski Pętla Zach.
Chorzów Stadion Śląski
Chorzów AKS
Chorzów Teatr Rozrywki
Chorzów Batory Zajezdnia
Chorzów Batory Piekarska
Chorzów Batory Dworzec PKP
Chorzów Racławicka
Chorzów Dom Działkowca
Chorzów Szkoła Niewidomych
Chorzów Kościół św. Jadwigi
Chorzów Sobieskiego
Chorzów Rynek
Chorzów Dworcowa
Chorzów Żeromskiego
Chorzów Kościół św. Jadwigi
Chorzów Szkoła Niewidomych
Chorzów Dom Działkowca
Chorzów Racławicka
Chorzów Batory Dworzec PKP
Chorzów Batory Piekarska
Chorzów Batory Zajezdnia
Chorzów Metalowców
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
11
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Katowice Rynek
Kierunek:
Chorzów Metalowców
Dni robocze
04:26
04:49
05:04
05:17
05:32
05:47
06:02
06:17
06:32
06:47
07:02
07:17
07:32
07:47
08:02
08:17
08:32
08:47
09:02
09:17
09:32
09:47
10:02
10:17
10:32
10:47
11:02
11:17
11:32
11:47
12:02
12:17
12:32
12:47
13:02
13:17
13:32
13:47
14:02
14:17
14:32
14:47
15:02
15:17
15:32
15:47
16:02
16:17
16:32
16:47
17:02
17:17
17:32
17:47
18:02
18:17
18:32
18:47
19:02
19:16
19:36
19:50
20:06
20:20
20:50
21:06
21:20
21:36
21:50
C
22:20
22:50
23:36
C
00:18
C
Soboty, niedziele i święta
04:51
05:20
05:50
06:20
06:50
07:20
07:50
08:20
08:37
08:50
09:07
09:20
09:37
09:50
10:07
10:20
10:37
10:50
11:07
11:20
11:37
11:50
12:07
12:20
12:37
12:50
13:07
13:20
13:37
13:50
14:07
14:20
14:37
14:50
15:07
15:20
15:37
15:50
16:07
16:20
16:37
16:50
17:07
17:20
17:37
17:50
18:07
18:20
18:37
18:50
19:07
19:20
R
19:37
19:50
20:06
20:20
20:36
20:50
21:06
21:20
21:36
21:50
C
22:20
22:50
23:36
C
00:18
C
Święta szczególne
05:50
07:20
08:20
08:50
09:20
09:50
10:20
10:50
11:06
11:20
11:36
11:50
12:06
12:20
12:36
12:50
13:06
13:20
13:36
13:50
14:06
14:20
14:36
14:50
15:06
15:20
15:36
16:06
16:20
16:36
16:50
17:06
17:20
17:50
18:20
18:50
19:20
19:50
20:20
20:50
21:20
21:50
C
22:20
22:50
23:36
C
00:18
C
Wigilia
04:51
05:20
05:50
06:20
06:50
07:20
07:50
08:20
08:50
09:20
09:50
10:20
10:50
11:20
11:50
12:20
12:50
13:20
13:50
14:20
14:50
15:20
15:50
16:20
16:50
C
17:20
C
17:50
C
Sylwester
04:26
04:51
05:06
05:20
05:36
05:50
06:06
06:20
06:36
06:50
07:06
07:20
07:36
07:50
08:06
08:20
08:37
08:50
09:07
09:20
09:37
09:50
10:07
10:20
10:37
10:50
11:07
11:20
11:37
11:50
12:07
12:20
12:37
12:50
13:07
13:20
13:37
13:50
14:07
14:20
14:37
14:50
15:07
15:20
15:37
15:50
16:07
16:20
16:37
16:50
17:07
17:20
17:37
17:50
18:07
18:20
18:37
18:50
19:07
19:37
19:50
20:06
20:20
20:36
20:50
21:20
21:50
C
22:20
C
22:50
C
Objaśnienia:
C
− kurs do: Chorzów Batory Zajezdnia
R
− kurs skrócony do: Chorzów Stadion Śląski Pętla Zach.
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się