−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Szopienice Pętla
Przystanki:
Katowice
Brynów Centrum Przesiadkowe
Brynów Słowików
Brynów Drozdów
Brynów Gawronów
Brynów Zgrzebnioka
Katowice Kościuszki Basen
Katowice Kościuszki Szpital
Katowice Stadion AWF
Katowice Jordana
Katowice Plac Miarki
Katowice Św. Jana
Katowice Rynek /Teatr Śl./
Katowice Damrota
Katowice Graniczna
Zawodzie Paderewskiego
Zawodzie Uniwersytet Ekonomiczny
Zawodzie Ośrodek Sportowy
Zawodzie Łączna
Zawodzie Centrum Przesiadkowe
Zawodzie Zajezdnia
Szopienice Roździeńska
Szopienice Wodociągi
Burowiec
Szopienice Poczta
Szopienice Kościół
Szopienice Dwór
Szopienice Pętla
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
14
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Szopienice Wodociągi
Kierunek:
Szopienice Pętla
Dni robocze
04:09
04:47
04:54
05:02
05:16
05:31
05:46
06:01
06:16
06:31
06:46
07:01
07:16
07:31
07:46
08:01
08:16
08:31
08:46
09:01
09:16
09:31
09:46
10:01
10:16
10:31
10:46
11:01
11:16
11:31
11:46
12:01
12:16
12:31
12:46
13:01
13:16
13:31
13:46
14:01
14:16
14:31
14:46
15:01
15:16
15:31
15:46
16:01
16:16
16:31
16:46
17:01
17:16
17:31
17:46
18:01
18:16
18:46
19:01
19:21
19:51
20:21
20:51
21:21
21:51
22:21
22:51
23:20
23:50
00:27
03:40
Soboty
04:09
04:47
05:00
05:02
05:21
05:36
05:51
06:05
06:21
06:36
06:51
07:05
07:21
07:36
07:51
08:05
08:21
08:36
08:51
09:05
09:21
09:36
09:51
10:05
10:21
10:36
10:51
11:05
11:21
11:36
11:51
12:05
12:21
12:36
12:51
13:05
13:21
13:36
13:51
14:05
14:21
14:36
14:51
15:05
15:21
15:36
15:51
16:05
16:21
16:36
16:51
17:05
17:21
17:51
18:21
18:51
19:21
19:51
20:21
20:51
21:21
21:51
22:21
22:51
23:20
23:50
00:27
03:40
Niedziele i święta
04:47
05:02
05:21
05:51
06:21
06:51
07:21
07:51
08:21
08:51
09:21
09:51
10:21
10:51
11:21
11:51
12:21
12:51
13:21
13:51
14:21
14:51
15:21
15:51
16:21
16:51
17:21
17:51
18:21
18:51
19:21
19:51
20:21
20:51
21:21
21:51
22:21
22:51
23:20
23:47
00:27
03:40
Święta szczególne
05:51
07:51
09:21
10:30
10:51
11:30
11:51
12:21
12:51
13:21
13:51
14:21
14:51
15:21
15:51
16:21
16:51
17:21
17:51
18:21
18:51
19:21
19:51
20:21
20:51
21:21
21:51
22:21
22:51
23:20
23:47
00:27
03:40
Wigilia
04:47
05:02
05:21
05:51
06:21
06:51
07:21
07:51
08:21
08:51
09:21
09:51
10:21
10:51
11:21
11:51
12:21
12:51
13:21
13:51
14:21
14:51
15:21
15:51
16:21
16:51
17:21
18:21
19:21
20:51
22:21
03:40
Sylwester
04:09
04:47
05:00
05:02
05:21
05:36
05:51
06:05
06:21
06:36
06:51
07:05
07:21
07:36
07:51
08:05
08:21
08:36
08:51
09:05
09:21
09:36
09:51
10:05
10:21
10:36
10:51
11:05
11:21
11:36
11:51
12:05
12:21
12:36
12:51
13:05
13:21
13:36
13:51
14:05
14:21
14:36
14:51
15:05
15:21
15:36
15:51
16:05
16:21
16:36
16:51
17:05
17:21
17:51
18:21
18:51
19:21
19:51
20:21
20:51
21:21
01:18
03:40
Objaśnienia:
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się