16
Przystanek:
Wełnowiec Kościół
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
Dni robocze
04:50
05:05
05:20
05:35
05:50
06:05
06:20
06:35
06:50
07:05
07:20
07:35
07:50
08:05
08:20
08:35
08:50
09:05
09:20
09:50
10:05
10:20
10:35
10:50
11:05
11:20
11:35
11:50
12:05
12:20
12:35
12:50
13:05
13:20
13:35
13:50
14:05
14:20
14:35
14:50
15:05
15:20
15:35
15:50
16:05
16:20
16:35
16:50
17:05
17:20
17:35
17:50
18:20
18:35
18:50
19:05
19:30
19:39
K
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
22:59
23:28
23:58
00:22
01:22
03:22
04:25
K
Soboty, niedziele i święta
05:00
05:30
06:00
06:30
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
22:59
23:28
23:58
00:22
01:22
03:22
04:25
K
Święta szczególne
10:30
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
22:59
23:28
23:58
00:22
01:22
03:22
04:25
K
Wigilia
05:00
05:30
06:00
06:30
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:30
20:30
21:30
22:30
00:22
01:22
02:22
03:22
04:25
K
Sylwester
05:00
05:30
06:00
06:30
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:30
20:30
21:30
22:30
00:22
01:22
02:22
03:22
04:25
K
Objaśnienia:
K
− kurs do: Katowice Plac Miarki
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym